ДАІшників озброїли новими радарами

20.10.2005, 17:10 Просмотров: 1 311
Державна автомобільна інспекція Полтавщини отримала вісім нових радарів "Беркут".
Зафіксувати порушення з новими радарами 'Беркут' дуже просто – вони 'записують' порушника у свою пам'ять

Державна автомобільна інспекція Полтавщини отримала вісім нових радарів 'Беркут'. Як повідомив в інтерв'ю “Телеграфу” начальник обласного управління ДАІ полковник міліції Віктор Градоблянський, радіолокаційний вимірювач швидкості 'Беркут' призначений для контролю швидкості руху як окремих, так і тих машин, що рухаються в щільному потоці. Він забезпечує точний вимір швидкості як у 'стаціонарному' режимі, так і при роботі з патрульного автомобіля, що рухається. Нові радари фіксують у пам'яті швидкість, час, дату та місце події. Інспектори ДАІ області вже опанували нові прилади. “Такі радари є в Кременчуці, Полтаві, Кобеляках, Глобиному... Як тільки ми почали їх використовувати, то лише по Кременчуку щодня складається близько 20 протоколів про перевищення водіями швидкості руху. По області щодоби – до 140 протоколів. У перспективі область має отримати до 18 таких радарів”, – зазначає полковник Градоблянський.
Головний дорожній міліціянт області пояснює, що інформація в новому радарі записується на чіп. Згодом, повернувшись з чергування, інспектор скачує дані в комп'ютер. Після цього можна побачити, скільки разів співробітник міліції використовував радар і звірити його показники з кількістю складених протоколів.
“Бувають ситуації, коли порушники не зупиняються на вимогу, а тікають. В радарі вже є зйомка, а протокол інспектор скласти не може. В таких випадках інспектор писатиме пояснення”, - каже Віктор Градоблянський. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх