Народ про депутатський імунітет

13.10.2005, 15:10 Просмотров: 1 149
- Я -  проти недоторканності. Депутати такі ж люди, як і ми. Я хочу, щоб їх так само судили за проступки, як і нас. Від протизаконних дій правоохоронних органів треба рятувати не лише депутатів, а, наприклад, і підприємців, і пересічних громадян.

Дмитро, автослюсар

- Я -  проти недоторканності. Депутати такі ж люди, як і ми. Я хочу, щоб їх так само судили за проступки, як і нас. Від протизаконних дій правоохоронних органів треба рятувати не лише депутатів, а, наприклад, і підприємців, і пересічних громадян...

Лариса Іванівна, менеджер

- Я вважаю, що даремно депутатам повернули імунітет. Що означає їх недоторканність?! Від кого... недоторканність!? Від нас, виборців! Від законів! Від Конституції! Їм потрібен захист від правоохоронних органів!? А правоохоронні органи незаконні чи що?

Станіслав Володимирович, викладач кафедри криміналістики

- Депутати місцевих рад повинні, як і всі громадяни, нести відповідальність на рівні з усіма. Недоторканність може обернутися тим, що у ради попадуть люди, які будуть зацікавлені у тому, щоб прикрити своє кримінальне минуле і далі займатися криміналітетом, захищаючись мандатом.

Олександрина, бухгалтер

- Я знаю, що депутати радіють цьому рішенню Ющенка.  Недоторканність... Робитимуть, що хочеться... Це негативно позначиться на діяльності нашої міської ради. Суспільство проти! 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх