Для Матрасика «покращення життя» вже настало!

11.03.2011, 16:15 Просмотров: 2 727
Бездомне кошеня влаштувалося у симпатичній кременчуцькій родині.
Матрасик на холодній вулиці, січень 2011

25 лютого Президент України вирішив провести «Діалог Президента з народом». Його транслювали усі провідні українські канали. Найчастіше українці запитували свого Президента, коли ж настане обіцяне «покращення  життя вже сьогодні»?  Цікавились також, для кого ж воно (покращення) вже настало?  За пана Президента ми, звісно, не відповідатимемо.  А от від себе та від «Телеграфа» відповісти можемо. 

 

За версією «Телеграфа», покращення життя вже сьогодні гарантовано настало для одного (невже єдиного?) бездомного українського, кременчуцького кошеняти Матрасика. За протекцією «Телеграфа» він дуже вдало влаштувався в родині кременчужан Пасько. 

13 січня «ТелеграфЪ» надрукував результати редакційного ворожіння – «Що чекає Кременчук у 2011 році». Ми ворожили, що зробить міська влада – відремонтує дороги, чи музей, чи, може, встановить нові контейнери для сміття, тощо.  Ворожкою у нас виступало мале бездомне кошеня, назване за м’якість Матрасиком. Його маму-кішку біля редакції розірвали собаки, а кошеня вижило. Без особливої надії ми запропонували читачам «усиновити» сироту. Без надії, бо зараз не дуже й беруть бездомних тварин. Але диво таки  сталося. У неділю приїхала жінка і забрала кошеня. А через два місяці ми отримали лист з фотографіями одомашненого кошеняти. Їх було чимало – «Матрасик під власним фікусом», «Матрасик з власною іграшкою», «Матрасик на власному килимі». Ми обрали ту, що з килимом – це так солідно. Пощастило кошеняті.

До речі, ось, що радить родина Пасько, аби покращення життя настало вже сьогодні:

– Усіх небайдужих мешканців нашого міста закликаємо не робити «сиротами» вже приручених вами тваринок, а по-друге, за можливості, подаруйте прихисток і турботу хоча б одному із братів наших менших. І повірте, ваше життя набуде іншого змісту, а «усиновлена» тваринка залікує вашу душевну рану.

Матрасик на власному килимі, лютий 2011 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх