Олега Бабаева официально зарегистрировали мэром Кременчуга

23.02.2011, 09:20 Просмотров: 2 150
Городская избирательная комиссия приняла соответствующее постановление 22 февраля.

Олега Бабаева официально зарегистрировали мэром Кременчуга. Городская избирательная комиссия приняла соответствующее постановление 22 февраля.

Как говорится в Постановлении, Олег Бабаев предоставил комиссии все необходимые документы, включая паспорт, заявление, о том, что не занимает должностей, несовместимых с должностью мэра, заверенную копию трудовой книжки с записью об увольнении с должности народного депутата Украины, экземпляр газеты «Голос Украины», в котором опубликовано Постановление о прекращении его полномочий. 

Текст Постановления:

ПОСТАНОВА
(м. Кременчук)
   22 лютого 2011 року № 1
Про реєстрацію міського голови міста Кременчука Полтавської області

05 листопада 2010 року Кременчуцькою міською виборчою комісією Полтавської області Постановою № 1 було визнано Бабаєва Олега Мейдановича обраним міським головою міста Кременчука Полтавської області.

  На виконання ст. 79 Закону України «Про вибори Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (надалі – Закон), Кременчуцька міська виборча комісія 09 листопада 2010 року офіційно оприлюднила результати виборів до Кременчуцької міської ради та виборів міського голови. Відповідна інформація надрукована в Спеціальному випуску офіційного видання Кременчуцької міської ради – газеті «Вісник Кременчука».

  Відповідно до ч. 1 ст. 80 Закону особа, обрана депутатом, сільським, селищним, міським головою, для її реєстрації, у разі наявності іншого представницького мандата, зобов’язана подати до територіальної виборчої комісії протягом 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої відповідно до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевої ради. Особа, обрана сільським, селищним, міським головою, одночасно з копією заяви про припинення дії іншого представницького мандата подає документ про звільнення з роботи (посади), несумісної з посадою сільського, селищного, міського голови.

  Згідно з п. 5 Роз’яснення «Щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» затверджених Постановою Центральної виборчої комісії № 510 від 31.10.2010 року (надалі – Роз’яснення) особа, обрана сільським, селищним, міським головою, для її реєстрації протягом 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів відповідних місцевих виборів подає до територіальної виборчої комісії такі документи: 

  - у разі наявності іншого представницького мандата - копію заяви про припинення дії такого представницького мандата, поданої відповідно до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевої ради та зареєстрованої в установленому порядку; 

  - копію трудової книжки із записом про звільнення з роботи (посади), засвідчену в установленому порядку;

  - копію чи витяг із наказу (розпорядження, рішення, протоколу засідання, загальних зборів колегіального органу тощо) про звільнення з роботи (посади), на підставі якого вчинено відповідний запис у трудовій книжці, засвідчені в установленому порядку; 

  - у разі відсутності іншого представницького мандата, невиконання роботи (незайняття посади), несумісної з посадою сільського, селищного, міського голови, - заяву про відсутність такого мандата, про невиконання роботи (незайняття посади), несумісної з посадою сільського, селищного, міського голови; 

  - довідку із центру зайнятості (для тимчасово непрацюючих, зареєстрованих у центрі зайнятості), засвідчену в установленому порядку; 

  - копію пенсійного посвідчення (для непрацюючих пенсіонерів), засвідчену в установленому порядку; 

  - копію документа, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України (стор. 1, 2, 11 - 16) або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

  Відповідно до ч. 2 ст. 80 Закону у разі звернення особи, обраної депутатом, сільським, селищним, міським головою, до територіальної виборчої комісії щодо наявності поважних причин, які перешкоджають виконанню вимог частини першої цієї статті, територіальна виборча комісія може прийняти рішення про визнання цих причин поважними і встановити інший строк виконання зазначених вимог або про відмову у визнанні цих причин поважними. 

  Згідно п. 6 Роз’яснень у разі звернення особи, обраної депутатом, сільським, селищним, міським головою, до територіальної виборчої комісії щодо наявності поважних причин, які перешкоджають поданню нею протягом 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів документів, передбачених пунктами 4, 5 цього Роз’яснення, та подання на їх підтвердження відповідних документів (довідок, у тому числі медичних, листків непрацездатності тощо), територіальна виборча комісія може прийняти рішення про визнання цих причин поважними і встановити інший строк для подання відповідних документів або про відмову у визнанні цих причин поважними.

  Постановою № 1 від 11.11.2010 року Кременчуцька міська виборча комісія Полтавської області визнала поважними причини, які перешкоджають Бабаєву Олегу Мейдановичу надати до Кременчуцької міської виборчої комісії Полтавської області документи, передбачені чинним законодавством для реєстрації його новообраним міським головою та встановила строк виконання вимог законодавства щодо подання документів для реєстрації до моменту опублікування в газеті «Голос України» постанови Верховної Ради України про дострокове припинення повноважень народного депутата Бабаєва Олега Мейдановича.

  У номері газети «Голос України» від 09.02.2011 року було опубліковано Постанову Верховної Ради України № 3010-VI від 04.02.2011 року «Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Бабаєва О.М.».

  22 лютого 2011 року до Кременчуцької міської виборчої комісії Полтавської області звернувся Бабаєв Олег Мейданович із заявою, в якій повідомив Кременчуцьку міську виборчу комісії Полтавської області про те, що інших посад, що є несумісними з посадою міського голови він не займає. Окрім цього, до вищезазначеної заяви Бабаєв Олег Мейданович додав витяг з трудової книжки із записом про звільнення з посади народного депутата України, засвідчену в установленому порядку; примірник публікації номеру газети «Голос України» від 09.02.2011 року, в якій опубліковано Постанову Верховної Ради України № 3010-VI від 04.02.2011 року «Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Бабаєва О.М.»; копію документа, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України).
 
Враховуючи вищезазначене, а також той факт, що Бабаєв Олег Мейданович надав до Кременчуцької міської виборчої комісії документи, передбачені п. 5 Постанови Центральної виборчої комісії «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», керуючись ст. 80 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Кременчуцька міська виборча комісія Полтавської області – 
 
ПОСТАНОВЛЯЄ:
 
1. Зареєструвати Бабаєва Олега Мейдановича міським головою міста Кременчука Полтавської області;

2. Примірник вказаної постанови направити Бабаєву Олегу Мейдановичу.

Заступник Голови Кременчуцької міської

виборчої комісії Полтавської області Н.Й. Дадешелі 
Автор: solod
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх