Вторая сессия Кременчугского горсовета V созыва состоится 28 декабря (ПЕРЕЧЕНЬ ВОПРОСОВ)

13.12.2010, 16:01 Просмотров: 2 076
На рассмотрение депутатам выносится 35 вопросов.

Вторая сессия Кременчугского горсовета V созыва состоится 28 декабря в 10.00. Распоряжение об этом было подписано Олегом Бабаевым 10 декабря, в пятницу. 

На рассмотрение сессии вынесены следующие вопросы:

1. Про  інформацію   прокурора м. Кременчука   про   стан законності, заходи щодо її зміцнення, результати діяльності та начальника  Кременчуцького  МУ УМВС України в Полтавській   області    про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та  результати  діяльності на  території м. Кременчука. 

2. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету   Міністрів України та органів судової влади з приводу забезпечення  виконання статті 6 Закону України ’’Про соціальний захист дітей війни’’. 

3. Про нагородження почесним знаком ’’За заслуги перед містом’’. 

4. Про внесення змін до складу постійних депутатських комісій. 

5. Про затвердження плану роботи міської ради на 2011 рік. 

6. Про погодження кандидатур жінок щодо присвоєння почесного звання України ’’Мати – героїня’’. 

7. Про розгляд протесту прокурора на рішення міської ради від 11.08.2010  року ’’Про надання дозволу ТОВ СП ’’Нібулон’’ на розроблення проекту        землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва  гідротехнічної споруди – підхідного каналу до перевантажувального        терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий      транспорт по вул. Флотській,2 в м. Кременчуці.

 8. Про затвердження звіту про надходження та використання коштів цільових  фондів міської ради за 9 місяців 2010 року. 

9. Про зарахування ФОП Свєтєлик В.М. коштів на суму благодійного внеску   наданого на будівництво об’єкту соціальної сфери (стадіону), в рахунок        пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та  соціальної        інфраструктури міста Кременчука. 

10.Про затвердження Програми сприяння розвитку малого підприємництва у  місті Кременчуці на 2011-2012 роки.

11.Про скасування рішення міської ради від 22 грудня 2005 року ’’Про  затвердження положень по місцевих податках і зборах’’ .

 12.Про затвердження рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської  ради від 03.12.2010 № 923 ’’Про внесення змін до міської ради Програми         правової освіти населення м. Кременчука на 2006-2010 р.р., затвердженої         рішенням виконкому міської ради від 03.03.2006 р. № 259’’.

 13.Про реорганізацію комунального підприємства ’’Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця’’.

 14.Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної          громади міста насосного обладнання для реконструкції СП-9.

15.Про визнання черговості відселення з ветхих будинків в м. Кременчуці.

 16.Про надання згоди на передачу житлового будинку № 57 по вул. 50-річчя    СРСР з балансу КГЖЕП ’’Крюківське’’ на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку ’’ОСББ – 50 років СРСР, 57’’.

17.Про внесення змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2009 року ’’Про  створення постійної комісії з забезпечення реалізації житлових проблем   громадян, які мешкають у гуртожитках м. Кременчука’’.

18.Про попереднє погодження місця розташування стаціонарних малих архітектурних форм та пересувних малих архітектурних форм для  провадження підприємницької діяльності в м. Кременчуці.

19.Про призупинення попереднього погодження місць розміщення малих  архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука.

20.Про внесення змін до деяких рішень міської ради.

21.Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

22.Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування в  м. Кременчуці.

23.Про продовження строку дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення в м. Кременчуці.

24.Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Кременчуці.

25.Про припинення права користування земельною ділянкою.

26.Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду в   м. Кременчуці.

27.Про відмову в наданні пільги щодо плати за землю на 2010 рік в   м. Кременчуці.

28.Про розміщення малих архітектурних форм в м. Кременчуці.

29.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення в  м. Кременчуці.

30.Про надання земельних ділянок у постійне користування в м. Кременчуці.

31.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.

32.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду в м. Кременчуці.

33.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

34.Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду фізичним і юридичним особам в м. Кременчуці.

35.Різне. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх