Обласний прокурор просуває свої кадри на місцях

14.09.2005, 11:09 Просмотров: 2 702
Днями першим заступником прокурора міста призначено молодшого радника юстиції Анатолія Ковальчука. За офіційними даними, Анатолій Дмитрович курируватиме нагляд за органами внутрішніх справ та податковою міліцією. Анатолій Ковальчук закінчив Київський універститет імені Тараса Шевченка за спеціальністю юрист-правознавець. Він пройшов шлях від помічника прокурору району до начальника відділу нагляду за додержанням законів органами дізнання та слідства прокуратури Вінницької області.

Днями першим заступником прокурора міста призначено молодшого радника юстиції Анатолія Ковальчука. За офіційними даними, Анатолій Дмитрович курируватиме нагляд за органами внутрішніх справ та податковою міліцією. Анатолій Ковальчук закінчив Київський універститет імені Тараса Шевченка за спеціальністю юрист-правознавець. Він пройшов шлях від помічника прокурору району до начальника відділу нагляду за додержанням законів органами дізнання та слідства прокуратури Вінницької області. Перший заступник прокурора міста одружений, має доньку.
Зазначимо, що відповідне призначення здійснено прокурором Полтавської області, який нещодавно був переведений на цю посаду з Вінниці. Останне місце роботи Анатолія Ковальчука також – Вінницька облпрокуратура. Тож, виходить, що новий обласний прокурор збирає навколо себе власну команду однодумців, що є цілком розумним кроком.
А тепер вже колишній перший заступник прокурора Олександр Яременко переведений на іншу посаду і залишився працювати в міській прокуратурі. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх