День міста святкуватимо п\'ять днів

8.09.2005, 13:09 Просмотров: 1 021
У міськвиконкомі відбулося перше засідання оргкомітету з нагоди святкування Дня міста. За повідомленням прес-служби міськвиконкому, наразі розробляється низка святкових і урочистих заходів, що пройдуть у період з 28 вересня по 2 жовтня. Передбачається, що розпочнуть свято урочисті заходи: 28 вересня у міському Палаці культури відбудеться засідання з нагоди Дня міста та святковий концерт. 29 вересня відкриється урочиста сесія міськради, по закінченню якої розпочнеться мітинг біля пам’ятника Воїну-визволителю.

У міськвиконкомі відбулося перше засідання оргкомітету з нагоди святкування Дня міста. За повідомленням прес-служби міськвиконкому, наразі розробляється низка святкових і урочистих заходів, що пройдуть у період з 28 вересня по 2 жовтня. Передбачається, що розпочнуть свято урочисті заходи: 28 вересня у міському Палаці культури відбудеться засідання з нагоди Дня міста та святковий концерт. 29 вересня відкриється урочиста сесія міськради, по закінченню якої розпочнеться мітинг біля пам’ятника Воїну-визволителю. Аналогічні заходи пройдуть у Автозаводському та Крюківському районах.
А у вихідні, 1 та 2 жовтня, свято розгорнеться на центральних площах міста. Завершиться це дійство концертом та святковим фейєрверком. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх