Анархісти «примазалися» до комуністів,

7.05.2008, 14:39 Просмотров: 2 196
а «ліві» закликали губернатора піти у відставку.
Помітингувати Першого травня вийшли близько 300 чоловік
Фото: Дмитрий Бабец

Першого травня комуністи традиційно вишли помітингувати біля пам’ятника вождя світового пролетаріату. До них приєдналися і прихильники Партії регіонів, які дещо «розбавили» ряди пенсіонерів молодими кадрами. Затесатися до лав партійців спробували і кременчуцькі анархісти. Троє молодиків розповсюджували листівки, у яких ішлося про Першотравень, а знизу хизувався підпис: «Федерація анархістів Кременчука». Міліція  та СБУ, що чергували на мітингу,  втрутилися у ситуацію і провели з молодиками «виховну роботу».

Більш за всіх на комуністичному мітингу дісталося губернатору Полтавщини Валерію Асадчеву. «Губернатора Асадчева – у відставку!», – закликали організатори першотравневої ходи. «Ліві» мають зуб на пана Асадчева – саме з його ініціативи зносять пам’ятники радянського періоду та перейменовують вулиці.

– Як   Ющенко в країні, так і Асадчев дестабілізує ситуацію в області. Його ініціативи щодо знесення пам’ятників і перейменування вулиць тільки погіршують ситуацію. Краще б займався економікою... – заявив у своїй промові секретар Кременчуцького міськкому КПУ Ігор Коцарь. – Ми, учасники мітингу, вимагаємо, щоб губернатор пішов у відставку!

... народ відпочивав

Поки мітингувальники лаяли владу, переважна більшість городян вирушила на залізничний вокзал,  сіла в приміські потяги та поїхала на дачі. Наприклад, кременчужанин Віктор Єпіфанов зізнався, що Першотравень уже давно став для нього приводом добре  відпочити та розслабитися. 
Автор: sokolov
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх