Міжміські маршрутки відправлятимуться від автовокзалу

11.08.2005, 15:08 Просмотров: 961
Перенести стоянку мікроавтобусів, які здійснюють міжміські перевезення, від площі перед Палацом культури “Кредмаш” міська влада планувала давно. Постанову про заборону паркування маршрутних таксі у цьому місці санепідемстанція винесла ще кілька тижнів тому. Головні претензії санепідемслужби до перевізників – відсутність туалету та неузгоджене місце миття машин, що забруднює навколишнє середовище. Тож 9 серпня розпорядження про перенесення стоянки підписав міський голова Микола Глухов.

Перенести стоянку мікроавтобусів, які здійснюють міжміські перевезення, від площі перед Палацом культури “Кредмаш” міська влада планувала давно. Постанову про заборону паркування маршрутних таксі у цьому місці санепідемстанція винесла ще кілька тижнів тому. Головні претензії санепідемслужби до перевізників – відсутність туалету та неузгоджене місце миття машин, що забруднює навколишнє середовище. Тож 9 серпня розпорядження про перенесення стоянки підписав міський голова Микола Глухов. Невдоволеним підприємцям-маршрутникам порадили переглянути закон України “Про транспорт”, 42 стаття якого зобов’язує власників транспортних засобів, які здійснюють міжміські перевезення, виїжджати та повертатися лише від міського автовокзалу.
Проте на ранок середи, маршрутки все ще відправлялися від Палацу культури. Аби змусити виконати розпорядження, виконком має намір звернутися за допомогою до правоохоронців.
- До речі, тепер кожен пасажир отримуватиме квиток, який гарантуватиме, що він застрахований – запевняє начальник управління транспорту та енергетики міськвиконкому Володимир Кургаєв.



 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх