Кременчужанки навчатимуться у Польщі

11.08.2005, 15:08 Просмотров: 1 128
Дві кременчужанки за допомогою Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку отримали можливість навчатися в польському місті Бидгощь. Дівчата, вдало склавши іспити, вступили на відділення з туристично-готельного бізнесу  Академії економіки. Дипломну практику вони проходитимуть у Франції та інших країнах ЄС. Кременчужанки отримали можливість також досконало вивчити три іноземні мови.

Дві кременчужанки за допомогою Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку отримали можливість навчатися в польському місті Бидгощь. Дівчата, вдало склавши іспити, вступили на відділення з туристично-готельного бізнесу  Академії економіки. Дипломну практику вони проходитимуть у Франції та інших країнах ЄС. Кременчужанки отримали можливість також досконало вивчити три іноземні мови. По закінченні студентки отримають диплом Тулузького університету.
Наступного року в рамках співпраці міст-побратимів Кременчука та Бидгоща планується створити спеціалізовану групу студентів, яка навчатиметься в Польщі. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх