Боротьба за Інтернет

29.04.2008, 12:38 Просмотров: 1 692
П’ять тисяч абонентів, які обслуговуються так званими домашніми мережами* залишилися без Інтернету..

Це пов’язано з тим, що домашні мережі купляють Інтернет  у провайдерів, таких як, «Сетілайт», «S-NET», «Link» тощо. Останні минулими вихідними відмовили домашнім мережам у постачанні Інтернету. Інтернет-провайдери пояснюють це тим, що цього від них вимагає СБУ:

– До нас надійшов лист із СБУ, де  зазначено, що у місті є провайдери, які споживають Інтернет не як кінцеві споживачі, а перепродують його, не маючи на це відповідної ліцензії. Тож ми, аби дотриматися чинного законодавства, були вимушені тимчасово припинити постачання Інтернету деяким клієнтам. Однак, коли ці адміністративні питання будуть вирішені, ми підключимо їм Інтернет, – зазначив гендиректор Інтернет-провайдера «S-NET» Євген Якимець.

У компанії «Сетілайт» додали, що офіційно коментарі з приводу ситуації, що склалася, нададуть пізніше.

Самі ж домашні мережі розцінюють відключення від Інтернету як рейдерську атаку на їхній бізнес. І стверджують: Інтернет-оператори могли б і не робити відключень.

Кременчужанам поновити постачання Інтернету на домашні мережі обіцяють уже цього тижня:

– Плануємо поновити Інтернет протягом тижня, до понеділка.  Гроші, які знялися із рахунків клієнтів за той час, коли Інтернет працював у резервному режимі, будуть повернуті, – каже представник Асоціації  домашніх мереж.

 

Довідка

*Домашні мережі –  так називають себе дрібні постачальники Інтернету, які купляють його у крупних провайдерів. Домашні мережі  надають клієнтам можливість користуватися Інтернетом та обмінюватися інформацією у так званих місцевих мережах.
Вікторія МУДРА 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх