Суд приніс 186 дерев у жертву «Біллі»

17.04.2008, 19:38 Просмотров: 1 179
Кременчужани вже розбили намети біля місця, де збираються звести супермаркет.
15 квітня, близько 13.30, вздовж будівлі Автозаводського райсуду вишикувалися молоді хлопці з прапорами партій «Народна самооборона» та «Вперед, Україно». Плакати, які мітингувальники тримали в руках, «виголошували»: «Громада – проти!», «Не допустимо будівництва у парковій зоні», «Билла» не пройдет!» Після судового засідання учасники облаштували намет біля паркану, що огороджує ділянку, яку «облюбувала» «Білла» під будівництво супермаркету. На сам паркан учасники акції навісили вищезгадані плакати.
– Намети стоятимуть, доки суд не скасує протиправні рішення міської ради, – розповідає Владислав, представник партії «Вперед, Україно». – По три-чотири чоловіки там будуть чергувати. Ми роздаватимемо агітлистівки, збиратимемо підписи проти будівництва супермаркету на цій ділянці. Можливі провокації, тож проситимемо правоохоронців, аби вони також наглядали за порядком.
Фото: Дмитрий Бабец

186  дерев, що ростуть у парку «Ювілейний», де планується збудувати супермаркет «Білла», можуть не дожити до літа. Кременчужани просили суддів винести ухвалу, яка б заборонила зносити зелені насадження, доки тягнеться судовий процес. Однак Автозаводський райсуд відхилив клопотання громадян.  Наступне судове засідання – 26 травня. Однак, швидше за все, цього дня судитися вже буде ні за що: дерева, які так відстоюють кременчужани, просто спиляють…

15 квітня в Автозаводському суді слухали справу щодо зведення супермаркету «Білла» у парку «Ювілейному». Одразу три організації: обласна прокуратура, партія «Вперед, Україно», та Комітет захисту конституційних прав громадян вимагають  скасувати рішення міської ради, яким було погоджено місце розташування «Білли» та надано земельну білянку під будівництво супермаркету. Позовні заяви об’єднали в одну. Саме її 15 квітня  розглядала колегія суддів.

– Ми винесли клопотання про призупинення дії рішень міськради щодо будівництва та прийняття ухвали, яка заборонила б видавати будь-які дозволи на подальші роботи, – каже представник позовників, депутат Валентин Стасюк. –  Колегія суддів (у складі суддів Земцова, Середи та Соболєва – ред.) відмовила у задоволенні клопотання. Відеозйомку судового процесу заборонили. Наступне засідання призначено на 26 травня.  Є офіційний лист від  КП «Благоустрій Кременчука», де зазначено, що на ділянці, яку планує взяти «Білла» під будівництво, росте 186 дерев. Так ось, до травня їх там уже і не буде. Вони їх спиляють раніше. Винесене рішення –  це ганьба!

Олег Бабаєв, нардеп:
 «Біллу» ніхто не будуватиме, якщо того не дозволять компетентні органи. А якщо дозволять, і дерева будуть знесені, то «Білла» посадить замість одного знесеного дерева десять нових. Зрубають сто – посадять тисячу. 
Автор: mudraya
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх