Високосний рік приніс багато двійнят!

22.01.2009, 15:23 Просмотров: 2 808
Аж 23 двійні й одна трійня народились у Кременчуці минулого року, серед них більшість – дівчата..
Кременчук

Загалом народжених стає більше, а смертність – зменшується. У шлюб кременчужани вступати побоялись – одружень поменшало, однак і розлучених пар у високосний рік стало менше.

Для Кременчука 2008 рік став рекордним щодо кількості народжених – порівняно із п’ятьма попередніми роками на світ з’явилось найбільше маленьких кременчужан – аж 2374 дитини. Найцікавіше, що з них – аж 23 двійні та одна трійня! Найбільше пар із дівчатами – їх 12, тоді як пар, де в родинах народилися виключно хлопчики – 7. Ще чотири двійні – змішані, там народилися хлопчик із дівчинкою, повідомляють у міському відділі юстиції Кременчука.

Кількість померлих кремечужан поки що залишається більшою за народжених немовлят, однак якщо народження набирає обертів, то смертність навпаки падає. Так, у 2008 році померло на 61-го кременчужанина менше порівняно із попереднім роком, а народилось – на 267 більше.

А от одружуватись у 2008 році кременчужани побоювались. Вочевидь, високосний рік таки дався взнаки – побралися чи не на 500 пар менше, ніж у 2007 році. 1748 одружених пар – це найменший показник, починаючи з 2004 року. Але є і радісна новина – розлучень поменшало майже на сотню. Минулого року тих, хто забажав розірвати шлюб – рівно тисяча, тоді як, скажімо, у 2006 році цей показник був 1100. Тобто, у 2008 році на одне розлучення приходилось десь два шлюби.

Люди кохають у будь-якому віці – це довели дві пари, що побрались у 2008 році. У одній з них нареченому – 91 рік, нареченій – 75 років. В іншій парі молодят дружині 75, чоловіку 80 років.

– Такі пари одружуються через кохання. От дивишся, як вони трепетно тримають один одного за руки, як дивляться один одному в очі, поруч стоять їхні діти та онуки – аж сльози на очі навертаються, – каже Наталія Проценко, керівник міськуправління юстиції.

Наймолодшою парою минулого року стали молодята, де нареченому 18 років, нареченій – 16. А найбільша різниця у віці була у шлюбі, де кременчужанка вийшла за громадянина Великобританії. Йому 67 років, їй – 33. Загалом кременчужани одружувались минулого року із мешканцями таких країн, як Ізраїль, Німеччина, Туреччина, Австрія, Вірменія, Грузія, Чехія тощо.

Полтавщина

Як називали немовлят?

Найбільш рідкісними іменами, якими названі немовлята минулого року, стали Рафаель, Лука, Араміас, Яромир, Амжат, Азім, Ратмир, Ніколь, Сабіна, Ельза, Варвара, Василіса, Сафо, Домініка, Володимира, Кіра, Арман, Остап, Оскар тощо.

Найпоширеніші – Анна, Марія, Анастасія, Дар’я, Артем, Єгор, Владислав. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх