Улюбленців викидають на вулицю

30.01.2009, 15:11 Просмотров: 1 631
Криза змушує кременчужан позбавлятись своїх улюбленців. Люди втрачають джерело доходів, і не можуть більше годувати тварин..

– А у нас у під’їзді раптом завелась симпатична кішечка, – розповідає кременчужанка Вікторія. – Пухнаста така, із великими очима, довгим хвостом. Дуже гарна Мурка. Вона нявчала у під’їзді і йшла за перехожими. Мати сказала, щоб я її не чіпала – тваринка доглянута, чиста, кидається в очі, що у неї є господар. Ми спочатку вважали, що це якась сусідська кішка, хтось її просто випустив погуляти. Однак коли були морози, і у під’їзді стало холодно, вона весь час була на нашому поверсі, ніхто за нею не приходив. Свій лоск кішка втратила. Зрозуміло, що тварину просто викинули. Брати собі дорослу кішку ми не хочемо – її, звичайно, шкода, але доглядати за твариною буде нікому. Час від часу підгодовуємо то ми, то сусіди. Ще пускаємо кішку погрітися у тамбур, вона спить собі на килимку.

Безпритульних тварин і дійсно останнім часом стало більше, каже Олександр Прядко, керівник підприємства «Спецсервіс» (ця установа займається відловом бродячих тварин у місті).

– Їх побільшало відсотків на 30, – каже пан Прядко. – Ми це відчуваємо по своїй роботі. Тепер часто зустрічаються безпритульні собаки із нашийниками, яких викинули господарі.

Тож життя доглянутих псів пішло шкереберть через світову економічну кризу. Вольєри із тваринами заповнені – усього їх 18, в одному по дві-три тварини. Час від часу до «Спецсервісу» телефонують і повідомляють про викинутих псів. Собак відловлюють, і відправляють до притулку для бездомних тварин. Деякий час тримають тут, однак якщо за ними довго ніхто не приходить, то їх можуть присипити. Втім, і під час кризи є люди, які беруть до себе чотирилапих друзів. Пан Прядко каже: раз чи двічі на день хто-небудь приходить взяти собі тварину. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх