Кременчужанин Ярослав Ткач оновив рекорд України зі скелелазіння на швидкість

6.05.2024, 14:00 Переглядів: 895

У змаганні кременчуцький скелелаз поступився переможцю усього на 0,2 секунди

Кременчуцький скелелаз Ярослав Ткач оновив свій результат та встановив новий рекорд у змаганні на швидкість під час

третього етапу Кубка світу-2024, який проходив у Солт-Лейк-Сіті, США. Про це журналістам «Кременчуцького Телеграфа» розповів батько спортсмена Микола Ткач.

Ярослав мав дві спроби пройти доріжку: з першої він подолав її за 5,48 секунди, а з другої — за 5,19 секунди. Таким чином, за результатами другої спроби він оновив рекорд України та свій власний рекорд: у 2023 році на чемпіонаті світу у Берні він показав результат 5,25 секунди.

На змаганнях кременчужанин посів друге місце - він на 0,2 секунди поступився американцю Семюелю Ватсону, який показав результат 4,99 секунди.

Нагадаємо, у вересні минулого року Ярослав Ткач завоював золото Континентального кубка. Також спортсмен став бронзовим призером чемпіонату світу зі скелелазіння серед військовослужбовців CISM.

Автор: Яна Гудзь