Хокейний клуб «Кременчук» програв київському «Соколу»

23.10.2023, 14:46 Переглядів: 874

Триває програшна серія кременчуцьких хокеїстів

22 жовтня хокеїсти «Кременчука» зіграли проти київського «Сокола» в рамках 5 туру чемпіонату України з хокею. Хоч «Кременчук» і лідирував у першому періоді, але надалі кияни змогли зрівняти рахунок. В останньому періоді «Соколи» вибороли перемогу.

— Програшна серія «Кременчука» після цієї невдачі становить безпрецедентних три матчі, — прокоментували у Федерації хокею України.

«Кременчук» - «Сокіл» (Київ) – 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 1:0 – Лялька (Целогородцев), 18:43. 1:1 – Качан (Толстушко, - більш.), 23:49. 1:2 – Бабинець (Мазур), 46:07. 1:3 0 Ромащенко (Захаров, - п.в.), 58:32

Нагадаємо, нещодавно новачки «Київ Кепіталз» розгромили хокеїстів «Кременчука».

Автор: Вероніка Білодід Джерело фото: ФХУ