Кременчужани стали призерами на всеукраїнському дитячому турнірі з футболу

14.09.2023, 21:02 Переглядів: 921

7 кременчужан стали кращими гравцями турніру

Нещодавно у Кременчуці провели всеукраїнський дитячий турнір «КГ Груп Cup» серед команд 2012 року народження. У змаганнях брали участь кременчуцькі команди, які вибороли призові місця.

Про це «Кременчуцькому Телеграфу» розповів голова  ГО «Асоціація розвитку спорту» Максим Миронюк 14 вересня.

Команди МФК «Кремінь» посіли перше та третє місце у категорії «Золота ліга». У «Срібній лізі» перше місце посіла команда кременчуцької спортивної академії «Ягуар». У категорії «Бронзова ліга» переможцем стала СА «Ягуар».

7 кременчужан стали кращими гравцями турніру. Загалом участь у змаганнях взяли 11 команд.