Кременчуцькі спортсмени стали призерами на Кубку Львова з плавання

12.09.2023, 18:29 Переглядів: 728

У доробку кременчужан — 8 нагород різного ґатунку

Нещодавно у Львові відбувся Кубок Львова з плавання серед юнаків, юніорів, молоді та абсолюту. У змаганнях брали участь вихованці КМ КДЮСШ № 1, які вибороли 4 золоті, 3 срібні та одну бронзову медалі.

Про це «Кременчуцькому Телеграфу» розповіли у КМ КДЮСШ № 1 12 вересня.

Спортсменка Дар’я Гаврилюк виборола два «золота» на дистанції 50 м та 100 м на спині та одну срібну нагороду на дистанції 200 м комплексне плавання.

Олександра Гориславець посіла перші місця на дистанції 200 м та 400 м вільним стилем, і взяла два «срібла» на дистанції 800 м вільним стилем та 200 м комплексне плавання.

Іван Погрібний виборов бронзову нагороду на дистанції 200 м брасом, розповіли у спортивному закладі.

Загалом у Кубку брали участь приблизно 300 учасників з 9 областей України. До змагань команду готувала тренер КМ КДЮСШ № 1 Анна Келембет.