Кременчуцька велосипедистка виборола 3 медалі у відкритому Чемпіонаті України з велоспорту

9.08.2023, 20:00 Переглядів: 835

Вихованка спортивної школи «Авангард» Дар’я Яценко отримала три медалі — «золото» та «срібло»

Кременчуцька велосипедистка, вихованка спортивної школи «Авангард»,  Дар’я Яценко  виборола 3 призові місця у Відкритому  чемпіонаті України з велоспорту, який проходив з 4 по 6 серпня у Житомирі.

Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із 16 областей України. Дар’я виборола нагороди у трьох категоріях: 1 місце у складі mix, 1 місце у групових перегонах та 2 місце у кільцевих перегонах.

Вітаємо Дар’ю та її тренера Юрія Митяя з високими результатами! Бажаємо подальших перемог та нових нагород!

Нагадаємо, у травні 2023 року юнацька збірна Полтавської області з велоспорту вдало виступила на чемпіонаті України в Кропивницькому. Зокрема вихованки КДЮСШ «Авангард» з Кременчука Катерина Троян та Дар’я Яценко у груповій гонці тоді вибороли золоту та бронзову медалі.

Автор: Віктор Крук