Сьогодні у Полтаві відбудеться сесія Полтавської облради

30.05.2023, 07:45 Переглядів: 2 634

Депутати розглянуть 47 питань порядку денного

Сьогодні, 30 травня, о 10.00 відбудеться пленарне засідання двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. Розпорядження про скликання сесії підписав голова Полтавської облради Олександр Біленький. 

На порядку денному - 47 питань. Сесію проводитимуть у режимі онлайн, із застосуванням режиму відеоконференції.

 1. Про звіт голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького за період з 01 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року.
 2. Про звіт тимчасово виконувача обов’язків голови Полтавської обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2022 рік, а також делегованих обласною радою повноважень.
 3. Про внесення змін до Програми збереження культурної спадщини Полтавської області на 2021 ‒ 2023 роки.
 4. Про внесення змін до програми «Розвиток освітнього простору Полтавщини» на 2021 ‒ 2025 роки.
 5. Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2021-2023 роки.
 6. Про виконання Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро у Полтавській області на період до 2021 року.
 7. Про Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року в новій редакції.
 8. Про зведений пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земельних ділянок водного фонду, витрати щодо яких підлягають компенсації коштом обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
 9. Про зведений пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земельних ділянок зайнятих полезахисними лісовими смугами, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, витрати щодо яких підлягають компенсації коштом обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
 10. Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2023 рік 1610000000 (код бюджету).
 11. Про надання згоди на безоплатну передачу єдиного майнового комплексу Обласного бюро судово-медичної експертизи зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у державну власність.
 12. Про приймання-передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 13. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у власність Козельщинської селищної територіальної громади.
 14. Про надання згоди на безоплатну передачу «Інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Полтавської області» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у державну власність.
 15. Про прийняття єдиного майнового комплексу Комунального підприємства «Градизьккомунсервіс» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 16. По прийняття єдиного майнового комплексу міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» Зіньківської міської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 17. Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2022 року № 532 «Про приймання цілісного майнового комплексу Вищого професійного гірничо-будівельного училища у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
 18. Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2022 року № 533 «Про приймання цілісного майнового комплексу Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука Полтавської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
 19. Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2022 року № 534 «Про приймання цілісного майнового комплексу Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С. Макаренка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
 20. Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2022 року № 535 «Про приймання цілісного майнового комплексу Решетилівського художнього професійного ліцею у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
 21. Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2022 року № 536 «Про приймання цілісного майнового комплексу Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
 22. Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2022 року № 537 «Про приймання цілісного майнового комплексу Професійно-технічного училища № 4 м. Полтави у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
 23. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
 24. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 24 березня 2023 року № 590.
 25. Про реорганізацію КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА БАЗА-МАГАЗИН «ОСВІТАТЕХПОСТАЧ» шляхом приєднання до Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського.
 26. Про реорганізацію Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного шляхом приєднання до Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського.
 27. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 березня 2023 року № 588 «Про реорганізацію Полтавського обласного комунального підприємства прикладних інформаційних технологій «Освітаінфоком» шляхом приєднання до Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського».
 28. Про утворення відокремленого структурного підрозділу та внесення змін до видів економічної діяльності Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка» Полтавської обласної ради.
 29. Про створення Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради.
 30. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 березня 2023 року № 587 «Про реорганізацію Видавництва «Полтавський літератор», Полтавської обласної ради, шляхом приєднання до Науково-редакційного підрозділу ‒ центру по дослідженню історії Полтавщини Полтавської обласної ради».
 31. Про реорганізацію комунального підприємства «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».
 32. Про використання тимчасових споруд зі збірних модулів.
 33. Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення«Федорівський».
 34. Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 35. Про внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради восьмого скликання.
 36. Про затвердження Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги.
 37. Про визначення кандидатур до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Полтавській області.
 38. Про визначення кандидатури до складу поліцейської комісії № 8 Департаменту патрульної поліції.
 39. Про погодження кандидатури Г. Оксака для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.
 40. Про погодження кандидатури О. Величко для нагородження Грамотою Верховної Ради України.
 41. Про погодження кандидатури О. Хардіна для нагородження Грамотою Верховної Ради України.
 42. Про погодження кандидатури В. Бубнюка для нагородження Грамотою Верховної Ради України.
 43. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо започаткування відзначення Дня незламності українського народу.
 44. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо впровадження на території України альтернативних джерел енергії.
 45. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо припинення договорів оренди чи користування з релігійними організаціями, які не виконують вимог законів України.
 46. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо прийняття законопроєкту № 6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період».
 47. Різне.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
 • Kiaparts
 • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх