Феєричними трьома перемогами «Кремінь» розпочав виступ у Кубку ДЮФЛУ

11.04.2023, 07:37 Переглядів: 2 633

Матчі проходити протягом двох днів на стадіоні «Кремінь-Арена»

Цими вихідними, 8 та 9 квітня, футболісти МФК «Кремінь» розпочали виступ у Кубку ДЮФЛУ. Першими тур відкрили вихованці Антона й Олександра Диндікових «Кремінь» 2008.

Кременчужани впевнено трималися на полі й перемогли ОСДЮСШОР з Черкас з рахунком - 6:1. Після гри тренер розповів про старт у Кубку ДЮФЛУ, враження від гри з командою з Черкас та футбольний клас.

Наступного дня «Кремінь» 2007 та 2009 прийняли суперників під акомпанемент дощу.

«Кремінь» 2007 з перших хвилин приголомшив ДЮСШ «Ворскла» ім. Горпинка. Вихованці Сергія Мурадяна з перших хвилин закинули у ворота суперника аж 5 м'ячів, після перерви «синьо-білі» не збавили обертів й забили ще 6 м'ячів. У підсумку матч завершився на користь кременчужан з рахунком - 11:0.

«Кремінь» 2009 у Кубку ДЮФЛУ переміг «ЛНЗ» з рахунком – 2:0. Вихованці Володимира Дичка та Олександра Полякова під дощем перемогли команду з Черкас.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК «Кремінь»