Двоє дзюдоїстів з Горішніх Плавнів завоювали нагороди на чемпіонаті України

24.02.2023, 13:29 Переглядів: 1 594

Вітаємо спортсменів та їх тренерів

22 лютого у Львові був даний старт національному змагальному сезону в дзюдо. Трохи більше ніж три місяці пройшло з моменту, коли в Києві були розіграні нагороди чемпіонату України серед юніорів і кадетів, як сьогодні ми дізналися імена нових чемпіонів та призерів національної першості. На базі легкоатлетичного манежу «СКА» відбувся чемпіонат України серед юніорів до 21 року.

Кременчуччину на змаганнях представили вихованці СК «Легіон» під керівництвом тренерів: Василя Волошина, Валерія Заболотного, Олександра Ємченка й Андрія Бурдуна.

У категорії до 18 років виступив Ярослав Омельченко (90+кг). Спортсмен з Горішніх Плавнів завоював золото на чемпіонаті.

Єлизевета Ізосімова, єдина представниця Полтавщини, яка завоювала нагороду на чемпіонаті України. Спортсменка з Горішніх Плавнів серед юніорів (до 21 року) у ваговій категорії 63 кг завоювала бронзову нагороду.