З березня у школах Кременчука стартує прийом заяв для зарахування до першого класу

16.02.2023, 07:45 Переглядів: 1 504

 

Основна хвиля зарахування триватиме до 31 травня

З 1 березня у школах Кременчука розпочинається прийом заяв для зарахування дітей до першого класу. За інформацією пресслужби мерії, здійснюватиметься реєстрація через електронну систему зарахування, основна хвиля якого триватиме до 31 травня.

Електронна реєстрація дитини

1. Електронну реєстрацію дитини до першого класу закладів загальної середньої освіти може здійснювати:

  • один з батьків або законний представник дитини самостійно;
  • адміністратор закладу (за зверненням батьків).

2. Розгляд заявки відбувається в загальному порядку – у порядку загальної черги. Інформація щодо статусу обробки заявки надходитиме одному з батьків або законному представнику дитини на вказану ними адресу електронної пошти.

3. При реєстрації один з батьків або законний представник дитини може використовувати «Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», яка розміщена на сайті «ІСУО» в розділі «Підтримка» за посиланням.

Електронне зарахування

1. Після отримання статусу «Відправлена» щодо зарахування дитини до першого класу один з батьків або законний представник упродовж 15 робочих днів, але не пізніше 31 травня поточного року, зобов’язаний принести у вказану школу копії та оригінали документів.

2. У випадку, якщо один з батьків або законних представників подали декілька заяв на зарахування до першого класу закладів загальної середньої освіти, дитина буде зарахована в той заклад освіти, куди подали оригінал медичної довідки. У такому випадку інші заяви будуть автоматично відхилені.

3. Упродовж 1-15 червня заяви про зарахування до першого класу не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця за умови попередньої електронної реєстрації та подання документів.

Зарахування дитини до закладу освіти

1. Зарахування дитини до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі поданих документів та враховуючи порядок електронної черги.

2. Порядок зарахування дитини до закладу освіти з використанням електронної черги:

  • якщо станом на 31 травня поточного року кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), то не пізніше 1 червня зараховуються всі «Прийняті» в електронній черзі діти (їх список оприлюднюється на офіційному сайті та інформаційному стенді закладу освіти);
  • якщо станом на 31 травня поточного року кількість поданих електронних заяв перевищує кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається відповідно до сформованої електронної черги;
  • якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує спроможність закладу освіти, ліцензійний обсяг початкової середньої освіти та нормативну наповнюваність класів, невідкладно на вибір батьків таких дітей їм запропонують перелік шкіл, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.

3. У випадку, якщо після зарахування дітей у школі залишаються вільні місця, інформація про них розміщується у дводенний термін на інформаційному стенді закладу та його вебсайті (за відсутності – на веб-сайті департаменту освіти).

4. Якщо один з батьків чи законних представників дитини звертається після 15 червня щодо зарахування до першого класу по території обслуговування, то за відсутності вільних місць у закладі, на вибір батьків таких дітей їм запропонують перелік шкіл, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.

5. Зарахування впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця в порядку надходження заяв про зарахування.

Доступ до всіх персональних даних заявника відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» має лише відповідальний працівник департаменту освіти, працівник школи, які використовують персональні дані заявника виключно в межах виконання своїх повноважень.

Автор: Катерина Турубара Джерело фото: osvitanova.com.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 11 від 16 березня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх