Відомий боксер з Кременчука Сергій Радченко разом з небайдужими кременчужанами зібрав кошти на автомобіль для полку ССО «Азов». Благодійний фонд «Ми поряд» зібрав необхідні 360 000 грн на авто для Збройних Сил України та пальне для доставки гуманітарної допомоги.

– Маю надію, що цей автомобіль наблизить на ще один крок до перемоги України, – зауважив Сергій Радченко. 
Сергій Радченко передав автомобіль військовим та подякував усім хто долучився до збору на автомобіль для наших захисників. Хтось гривнею, хтось інформаційно, хтось молитвою. 
– Хочу подякувати усім хто був долучений до збору благодійного фонду «Ми поряд» Сергія Радченка. Всім хто долучився до збору. Він допоможе 3-й окремій штурмовій бригаді до наближення нашої спільної перемоги. Можливо саме на ній ми заїдемо на Красну площу. Слава Україні! – подякував за допомогу військовослужбовець. 
facebook x telegram whatsapp viber