Вже місяць у Кременчуцькому районі активно зростає рівень захворюваності на COVID-19. Станом на сьогодні, 17 жовтня, у районі хворіє 1 927 осіб. Наразі всі громади нашого району перебувають у «жовтій» карантинній зоні.
Про це повідомив під час ранкового брифінгу Артем Даценко, заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації.
За останній тиждень на території Кременчуцького району зафіксовано нових випадків захворювання на COVID-19:
- Кременчуччина – 371;
- Горішньоплавнівщина – 171;
- Глобинщина – 89;
- Семенівщина – 60;
- Козельщинщина – 50.
За весь час пандемії COVID-19 у районі:
- захворіли – 50 684;
- одужали – 47 491;
- померли – 1 266.
За словами Артема Даценка, масковий режим введено на території всіх територіальних громад Кременчуцького району, окрім Козельщинської. Масові заходи проводяться з дотриманням карантинних вимог, а в закритих приміщеннях такі заходи обмежені.
У громадах району затверджено плани заходів щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями (ГРІ) в умовах поширення коронавірусної хвороби викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 в епідсезон 2022-2023 р.
Раніше ми писали, що 16 жовтня у Кременчуці зареєстрували 15 випадків захворювання на COVID-19.