У Горішніх Плавнях держава може конфіскувати майно комуністичної партії

25.07.2022, 10:32 Переглядів: 3 814

 

Це квартира в центрі міста


У Горішніх Плавнях у центрі міста знаходиться квартира, що належить комуністичній партії, про це повідомляє рух «Чесно». Рішенням суду згідно із Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» заборонено діяльність Комуністичної партії. Згідно з дослідженням громадського руху «Чесно» компартія володіє найбільшою кількістю майна з-поміж заборонених проросійських партій. 

На думку експертів громадського руху «Чесно» конфіскація майна КПУ може принести державі десятки мільйонів гривень.

- Загальну вартість майна КПУ, яке в перспективі перейде у державну власність, оцінити складно, адже частина з нього в окупації, частина в невідомому стані, а частина розташована у маленьких містечках та селах. Втім за рахунок об'єктів в облцентрах та у столиці вартість цього майна може сягати десятків мільйонів гривень, - йдеться у повідомленні.

Згідно із ухвалою суду, КПУ володіє 61 об'єктом нерухомості - квартирами, офісами, гаражами та навіть земельними ділянками. Загалом площа офісів та квартир партії перевищує 4,5 тисячі квадратних метрів. Одне з найцінніших приміщень КПУ у Києві поруч зі станцією метро Політехнічний інститут.

 

Нерухомість КПУ розкидана по всій країні - від Закарпаття до Луганщини й від Криму до Сумщини. Втім найбільше об’єктів партія має саме на Донеччині, Луганщині та у Криму. Більшість нерухомості комуністів перебуває на тимчасово окупованих територіях - 34 з 61 об'єктів.

Громадський рух повідомляє, що під конфіскацію може попасти не все майно КПУ, адже вони виявили кілька об'єктів, які фігурують у звітності партії за кінець 2019 року й відсутні в ухвалі суду. Йдеться про невелику квартиру в центрі Горішніх Плавнів (20,8 м.кв.) та нежитлове приміщення в смт Любешів, Волинської області на 216 м.кв. Інформацію про ці об'єкти передали Міністерству юстиції.

Також згідно із даними ухвали партія у власності партії є 16 авто. Серед авто «Славути» 2004-2008 років випуску, дві «Газельки», LADA Samara 2012 року виробництва.

 

Складно сказати, де перебувають ці машини. Принаймні 6 з них належать партійним осередками з Донеччини і Луганщини, ймовірно, що знаходяться на окупованих територіях.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх