Кременчуцький футболіст Роман Безус виграв Кубок Бельгії у складі «Гента»

19.04.2022, 00:26 Переглядів: 1 829

Наш спортсмен огорнувшись стягом України відсвяткував перемогу

Хавбек Гента Роман Безус виграв Кубок Бельгії. У фіналі його команда перемогл Андерлехт у серії пенальті - 0:0 (4:3 в серії пенальті).

Український хавбек «Гента» Роман Безус вийшов у стартовому складі і провів на полі 88 хвилин. Безус навіть зумів відзначитися голом на 40-й хвилині ударом головою. Щоправда, взяття воріт скасували через офсайд.

Для кременчуцького футболіста Романа Безуса це перший трофей у складі «Гента». Він виступає за клуб з січня 2019 року.

- Слава тобі Боже! Допоможі Україні! - написав після перемоги наш спортсмен на своїй сторінці в інстаграм.

Роман навіть будучи далеко від дому намагається підтримувати батьківщину. Він долучаєтьс до акцій на підтримку України, а також постить інформацію про жахіття, які вчиняють росіяни.