Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк заявив, що завершення війни проти України можливе лише за однієї обов’язкової умови – виведення усіх російських військ з території України.

– Ми Закінчимо війну тільки за однієї умови – що всі війська Російської Федерації повністю йдуть з території України, звільняючи всі населені пункти, – заявив він.

При цьому Михайло Подоляк додав, що війна з Україною призведе до дуже жорсткої кризи в Росії.

– Очевидно, що якщо все в такому режимі – як зараз, – позиційна війна, плюс найпотужніший санкційний тиск – триватиме, то Росія матиме надзвичайно важке становище. Не тільки репутаційно і фінансово, а й в історичному розрізі матиме вкрай важку ситуацію, – заявив радник глави ОП.

Михайло Подоляк назвав нікчемними ініціативи проведення «референдумів» у тимчасово окупованих містах та наголосив, що усі колаборанти будуть притягнуті за це до кримінальної відповідальності та опиняться у в’язниці.

Про це він написав у Твітері.

– Будь-які ініціативи щодо проведення «референдумів», фіктивних сесій місцевих рад, роздачі паспортів в окупованих містах півдня України – Херсоні, Каховці, Генічеську – абсолютно нікчемні, – заявив Михайло Подоляк.

Як повідомлялося, у ЗМІ з’явилася інформація щодо підготовки російськими військовими формуваннями псевдореферендуму про створення так званої «херсонської народної республіки» з промовистою абревіатурою «ХНР».

 

У журналістиці з 2006 року, член НСЖУ. Пишу переважно на теми ветеранської політики, соціального захисту, роботи...

facebook x telegram whatsapp viber