Під час оборони Харкова загинула Ярослава Кривоніс із Полтавщини. Про це повідомили на сторінці Життя Шишацької громади. 

Дівчина народилася у селі Михайлики. Навчалася у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Захищала державу у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Під час війни у Харкові Ярослава відповідала за безпеку сотні курсантів. Вона забезпечила захист сотні життів. Однак власне врятувати не вдалося.

– Старший лейтенант повітряних сил, командир роти першого курсу, у ці дні віроломного нападу Росії Ярослава Кривоніс відповідала за безпеку сотні курсантів.
Пропала безвісти після чергового бомбардування Харкова. Страшні вибухи вакуумної бомби окупантів, на щастя, оминули підлеглих Ярослави Василівни. Своє завдання вона виконала до кінця – забезпечила захист сотні життів. Не врятувала лише власне… – йдеться у повідомленні. 
facebook x telegram whatsapp viber