За мільйон гривень на сайті мерії Кременчука хочуть створити розділ Smart City Kremenchuk

1.12.2021, 15:31 Переглядів: 1 624 Коментарів: 4

 

Проєкт планують втілити в рамках громадського бюджету 

Сайт мерії Кременчука хочуть вдосконалити за кошти громадського бюджету. Проєкт Смарт-сіті Кременчук (e-Kremenchuk) передбачає розробку сервісу для мешканців громади. На сайті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради планують створити розділ Smart City Kremenchuk та мобільний додаток. Автор проєкту Євген Перевезенцев подає, що на розроблення даного додатку необхідно 1 200 000 грн. 

- На цей час в місті Кременчуці немає єдиного майданчика, де була б зібрана важлива інформація: як записати дитину в садок чи дізнатися телефон амбулаторії, подивитися рух громадського транспорту в режимі реального часу або записатися на прийом в ЦНАП, проголосувати за Громадський бюджет або подивитися нарахування за комунальні послуги. Усі ці послуги доступні для мешканців міста, але вони розташовані на різних сайтах і не завжди адаптовані для мобільних телефонів.
Сюди також можна буде підключити камери спостереження, які будуть встановлені за програмою Безпечне місто (Безпечна громада), - мовиться у проєкті. 

Автор зазначає, що такий сервіс вже працює в багатьох містах: Київ, Кривий Ріг, Мелітополь, Слов'янськ, Дрогобич та інші.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 4

137
1 грудня 2021 16:43

А може ми обійдемось без цього сервісу, а натомість ще в одній школі міста зробите сучасні туалети?

Нам цей розділ 100 років не треба. 


14 0
303
1 грудня 2021 18:20

Женя, успокойся и сиди в своем горисполкоме на своей должности *** ровно. Нам *** не впали ваши хотелки распилить 40 тысяч американских долларов на ***, которая кроме тебя и твоего руководства никому не нужна. 


15 0
303
1 грудня 2021 18:56

Дальше еще круче! Этот Перевезенцев еще и мягко выражаясь балабол!

 

Автор зазначає, що такий сервіс вже працює в багатьох містах: Київ, Кривий Ріг, Мелітополь, Слов'янськ, Дрогобич та інші.

 

Я не поленился. Зашел на сайты міських рад Мелітополя, Слов'янська, Дрогобича та Кривого Рогу. Там и близко нет той херни, про которую врет этот проходимец! Максимум, чем они отличаются от сайта Кременчуга, так это тем что на сайте конкретно Славянска есть раздел веб-камеры города. И часть из них реально работают. Но такие же разделы можно добавить и на наш действующий сайт Кременчуга. На это нужно желание и ровные руки. И это явно не стоит 1,2 млн грн. 

Исходя из вышеизложенного еще раз подтвердилась мутность этого проекта. И то что Перевезенцев - проходимец и балабол.


16 0
137
1 грудня 2021 22:44

Автор проєкту Євген Перевезенцев і керівництво міста!

Ця фігня нікому з мешканців не потрібна за 1 млн 200 тис!


6 0

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх