«Кремінь» перервав безгольову серію, але з «чорною смугою» невдач пішов на зимову перерву

27.11.2021, 15:15 Переглядів: 4 246

Кременчуцька команда у результативному матчі поступилася тернопільській «Ниві»

Сьогодні, 27 листопада, футбольний клуб «Кремінь» зіграв останній матч у цьому році перед зимовою перервою. Підопічні Романа Локтіонова здійснили виїзд до Львова, де зіграли проти тернопільської Ниви». Попри невдачу нашим хлопцям вдалося перервати безгольову серію, яка тривала 293 хвилини, а також зіграти у результативному матчі де забили найбільше голів цього сезону.

«Нива» Т – «Кремінь» - 4:2

Голи: Різник 24, Кисленко 37, Кисленко 46, Дедух 75 - Мурашов 32, Галата 68

Попередження: Різник 45+2, Мороз 51, Вовченко 58 - Товкач 37, Д.Сидоренко 52, Бойко 63, Ульянов 84

«Нива» Т: Механів, Хруставка, Зінь, Вовченко, Дворовенко (Скакун 39), Мороз, Бичек (Дедух 55), Козак (Проців 72), Малащук (Семенина 63), Різник (Кобеля 86), Кисленко. Запасні: Жупанський, Демчук, Стельмащук, Васько, Волохатий, Мамешев. Головний тренер: Андрій Купцов
«Кремінь»: Єрмолов, Товкач, Д.Сидоренко, Ульянов, В.Сидоренко, Алізаде, Сейтхалілов, Білоус (Галоян 46), Мурашов (Навроцький 75), Бойко (Молько 66), Галата. Запасні: Третяк. В.о. головного тренера: Роман Локтіонов

«Кремінь» зіграв заключний матч року у Львові, оскільки міський стадіон Тернополя ім. Романа Шухевича «законсервували» до весни. Динамічно гру розпочала тернопільська «Нива», яка вважалася фаворитом.  Андрій Різник з передачі Козака у падінні проштовхнув м’яч повз воротаря – 1:0. «Кремінь» огризнувся ударом Галати, а незабаром чудово виконав Євген Мурашов. Отримавши м’яч від капітана Бойка на лівому фланзі, Євген змістився в центр і видав Коноплянку: удар із правої ноги під поперечину – 1:1. За 5 хвилин «Нива» повернула свою перевагу – Сергій Кисленко головою замкнув подачу Дворовенка – 2:1.

Одразу після перерви, на 26 секунді, «Нива» збільшила перевагу. Кисленко обіграв кількох захисників та пробиі у дальній кут - 3:1.Коли гра трохи заспокоїлася, «Кремінь» зміг скоротити відставання.Воротар відбив удар Галояна, проте на добиванні зіграв Галата – 3:2, це його 6 гол у цьому сезоні. Господарі досить швидко повернули собі комфортний розрив у рахунку. Дедух зарядив з далеку й м’яч рикошетом відскочив від штангий влетів у ворота - 4:2

«Не чекав, що так залетить» Євген Мурашов, який перервав безгольову серію «Кременя»

- Євгене, які враження від сьогоднішньої гри? Чого не вистачило, щоб зрівняти рахунок?

- Для нас кожна гра важка. Так склалося, що команда у нас дуже молода, боротися дуже важко. Не вистачило напевно холоднокровності, майстерності, надійності в обороні, дуже багато пропускаємо.

- 4 гри поспіль ви не могли забити. Чи тиснув цей фактор на команду?

- Навпаки нас налаштовують на ігри, щоб не було тиску, щоб ми виходили і грали, показували свої найкращі якості.

- Що відчував коли вдалося забити й зрівняти рахунок?

- Для мене гол це більше моральне задоволення.

- У тебе вийшов шикарний гол. Готувався чи це вийшло спонтанно?

- Я бив у дальній кут, але сам не чекав, що так залетить.

- Як оцінюєш осінню частину чемпіонату? Плюси й мінуси як загалом для команди так  й особисто для тебе? Адже на відміну від попередніх сезонів ти вже тричі відзначився у ворота суперників.

- На початку у команди було все досить непогано. Була низка перемог, ми були у середині турнірної таблиці. Але так склалися обставини, що в нас почалося омолодження складу, тому надалі було дуже важко. Для мене? Так, добре, що я почав забивати. З'явилася впевненість, але я забив не так багато м'ячів, сподіваюся продовжу в тому ж дусі.

- Попереду в команди зимова перерва. Коли команда йде у відпустку?

- Команда після останньої гри пішла у відпустку.

16 "Кремінь" 20 4 1 15 16-43 13

«Кремінь» зазнає чергової поразки та зі смугою невдач завершує осінню частину чемпіонату на останньому місці в турнірній таблиці.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: "Нива Т"