«Кремінь» молоддю програв поліським «вовкам»

13.11.2021, 15:15 Переглядів: 2 348

Кременчуцька команда продовжує серію без перемог

Сьогодні, 13 жовтня, футболісти «Кременя» у Житомирі програли «Полісся». «Поліські вовки» впевнено обіграли наших гравців у першому таймі. На 20 хв рахунок відкрив Шастал, а Грицук за кілька хвилин з пенальті подвоїв рахунок.

«Полісся» - «Кремінь» - 2:0

Голи: Шастал 20, Грицук 26 пен

«Полісся»: Яшков, Сахневич, Нестеров, Гітченко, Акубардія, Бабенко, Огіря (Чайковський, 46), Чередніченко (Коломоєць, 70), Грицук, Морозко (Андрущенко, 57), Шастал (Глагола, 83). Запасні: Махарадзе, Тимофєєв, Оринчак, Шаповал, Швець, Терехов. Головний тренер: Юрій Калітвінцев.

«Кремінь»: Єрмолов, Товкач, Д. Сидоренко, Ульянов, В.Сидоренко, Сейтхалілов (Пилипенко, 87), Білоус (Алізаде, 46), Бойко, Галоян (Кучеренко, 77), Галата, Навроцький (Молько, 65). Запасні: Мирний, Кошман. В.о. головного тренера: Роман Локтіонов

Попередження: Д. Сидоренко, 17, Сейтхалілов, 25, Гітченко, 50, Бойко, 55, Молько, 80

«Поліські вовки» ще на стартових хвилинах могли відкрити рахунок - Дмитро Шастал пробиваючи з гострого кута після пасу з глибини поля, не зміг пробити навіть не воротаря, а Д. Сидоренка, який підстрахував на лінії воріт Єрмолова. Втім, вже через хвилину Шастал зіграв свою роль. Після кутового від Бабенка Гітченко скидав м’яч на дальню штангу, де голкіпера не зміг переграти в ближньому бою Сахневич. Натомість Дмитро Шастал був першим на добиванні - 1:0.

На куражі одразу атак провели господарі. Цілком міг збільшити перевагу Полісся Морозко, але влучив у штангу. А коли Грицук підключив до атаки Чередніченко і той вже збирався подавати на Шастала, майже біля лицьової вінгер звалився в боротьбі з Сейтхаліловим. Його зрозуміти можна - контакт був хіба що мінімальним, проте суперник впав на швидкості, так що рефері призначив пенальті, а Василь Грицук «паненкою» відправив м’яч у ворота - 2:0.

Спроби відігратися у кременчужан були, однак штрафні від В.Сидоренка, Бойко не поставили надзавдання перед Яшковим, що вдало замінив в рамці Махарадзе. Переваги першого тайму Вовкам вистачило, щоб досить спокійно дограти цей матч. Полісся виграло вперше за два місяці і дещо відірвалося від зони вильоту. Кремінь втратив шанс скоротити відставання від одного з конкурентів.

В.о.головного тренера «Кременя» Роман Локтіонов:

- Програли по грі. Припустилися дитячих помилок - напевно у цьому віці ще важко працювати під тиском. Але я їм сказав, що лише в таких матчах потрібно набиратися досвіду та розвиватися.

Після перемоги головний тренер «Полісся» Юрій Калітвінцев поділився своїми враженнями від поєдинку:

- Скажу, що я ніколи не буду задоволений на 100%. Чому? Тому що ми дійсно не награли ще, щоб було повне задоволення від того, як ми грали. Але найголовніше - це був результат. Зрозуміло, що мені більше сподобався перший тайм. Не через те, що ми забили, а через те, що ми швидше грали. В другому таймі в підсвідомості був рахунок, хоч в перерві ми й говорили, що ні в якому випадку не можна виходити по рахунку. І я їх попередив, що найбільш небезпечний рахунок - 2:0. Навіть, якби було 1:0, то образно кажучи, це було б краще для психології. Вони були доволі зібрані, але тим не менш ми бачили огріхи. Це пов’язано невеличкою невпевненістю. Ми давно не вигравали. Але по грі я скажу так: що з «Гірником», що з Луцьком було усе те саме. Але там ми не забили, а тут - забили.

16 «Ужгород» 17 2 3 12 13-39 9

21 листопада о 13.15 «Кремінь» вдома має прийняти «Кривбас». Де остаточно пройде матч - не відомо, адже за попередньою інформацією гру мали перенести або до Горішніх Плавнів або до Кривого Рогу, проте офіційний сайт «Кременя» інформацію не надає, а сайт «Кривбасу» зазначає, що гра відбудеться у Кременчуці.