«Краматорське прокляття» в дії: «Кремінь» програв в останньому домашньому матчі

6.11.2021, 15:11 Переглядів: 4 373

Кременчуцька команда поступається супернику у власних стінах

Сьогодні, 6 листопада, футболісти Кременя поступилися Краматорську з рахунком - 0:1. У першому таймі у ворота синьоо-білих на 16 хв забив Ндукве.

«Кремінь» - «Краматорськ» - 0:1

Гол: Ндукве 16
«Кремінь»: Єрмолов, Товкач, Головко, Ульянов, В.Сидоренко, Сейтхалілов, Кошман (Молько 56), Білоус (Алізаде 79), Галоян (Навроцький 65), Бойко, Галата. Запасні: Мирний, Д.Сидоренко, Пилипенко. В.о. головного тренера: Роман Локтіонов

«Краматорськ»: Поспєлов, Агапов, Прокопчук, Вітенчук, Зубков, Козлов (Грачов 74), Мягков, Геловані (Шушко 46), Ндукве (Сухаров 46), Дорошенко (Коробка 87), Блажко (Єрмоленко 56). Запасні: Якубенко, Трояновський, Гунічев, Медведєв. Головный тренер: Олексій Городов

Попередження: Товкач 69 - Геловані 19, Ндукве 25, Блажко 43

Матч розпочався у повільному темпі. Було багато боротьби, але без загострень попереду, про це зазначає Спортарена. Перший удар по воротах стався на дев'ятій хвилині, коли після сольного рейду пробивав Дорошенко, але з ударом впорався без проблем Єрмолов. У господарів на початку зустрічі м'яч взагалі не тримався.

На 16-й хвилині Краматорськ виходить уперед. Сидоренко збив Агапова на лівому фланзі захисту господарів і Денис Ндукве прямим ударом зі штрафного змусив капітулювати Єрмолова. Голкіпера Кремня дезорієнтував Галата, який не влучив у м'яч – 0:1. Перший забитий м'яч на професійному рівні для 21-річного хавбека. Моментів, щоби відігратися, у господарів у першому таймі не було.

Із початком другого тайму характер гри не змінився. Гості продовжували володіти ініціативою, а гравцям Кремня не вистачало сміливості попереду. На 61-й хвилині удар Дорошенка парирував Єрмолов. Буквально у наступній атаці М'ягков у падінні пробивав, але знову продемонстрував свою майстерність голкіпер Кременя. У господарів взагалі нічого не виходить в атаці. На останніх секундах мав забивати Ульянов, але його удар парирував Поспєлов. Це, мабуть, єдиний момент, який можна пригадати у господарів.

У підсумку матч завершився мінімальною перемогою Краматорська. Кремінь при Локтіонові поки не забиває.

Кременчуцька команда не змогла побороти краматорське прокляття й перемогти суперника (Кремінь жодного разу з часів відродження не міг перемогти Краматорськ). Чорна смуга з 8 матчів без перемог триває.

16 "Ужгород" 16 2 3 11 13-37 9

«Кремінь» зіграв останній домашній матч на стадіоні «Кремінь-Арена» у цьому році. 13 листопада підопічні Романа Локтіонова вирушають до Житомира, де зіграють з «Поліссям». 21 листопада «Кремінь» прийме криворізький «Кривбас», матч скоріш за все відбудеться у Горішніх Плавнях, а вже 27 листопада «Кремінь» зіграє останній матч у році - з тернопільською «Нивою».

Автор: Альона Душенко Фото: Олександр Попенко