«Кременчук» всуху обіграв «Дніпро» й піднявся на другу сходинку

26.10.2021, 22:01 Переглядів: 2 195

Вітаємо кременчуцьку команду

Сьогодні, 26 жовтня, хокейний клуб «Кременчук» зустрівся із «Дніпром». Матч завершився із рахунком 7:0.

"Кременчук" - "Дніпро" 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Созонів, 04:53; 2:0 Гриценко (Ворона), 08:37; 3:0 Гриценко (Яковлєв, Кошелєв), 15:45; 4:0 Яковлєв (Коробов, більш.), 16:37; 5:0 Кошелєв (Ворона, Гриценко), 32:34; 6:0 Грицких (Савицький), 41:39; 7:0 Товстушко (буліт), 44:52

"Кременчук": Боярчук (Гордюшин); Коробов – Дубінін – Варава, Яковлєв – Горлушко, Скуматов – Созонов – Гриценко, Хрішпенц – Товстушко, Савицький – Ворона – Кошелєв, Савченко – Забавін, Сибілевич – Серанов, Глухов – Грицких

«Дніпро»: Захарченко (Писаренко – з 16.37); Целогородцев – Алдамжаров – Хамматов, Саврицький – Ратушний, Кашевко – Русаков – Дворник, Кардашов – Панков, Гринкевич – Булах – Тищенко, Кругляков – Будько, Дуюн, Філімонов

У першому періоді рахунок відкрили господарі - Дмитро Созонов вийшов віч-на-віч і закинув шайбу в порожній кут воріт. "Кременчук" подвоїв перевагу - гол оформив Тимур Гриценко. Нападник оформив дубль, закинувши третю шайбу команди. Під завісу першого періоду кременчужани реалізували більшість – Олександр Яковлєв оформив 4:0 на табло.

У другому періоді щуки не дозволяли містянам збільшити свою перевагу. «Кременчук» атакував ворота «Дніпра», але Сергій Писаренко відбивав кидки, але Антон Кошелєв закинув шайбу.

У третьому періоді Владислав Грицьких закинув у верхню дев'ятку – 6:0. Всеволод Толстушко реалізував штрафний кидок, збільшивши рахунок на табло. Матч завершився із рахунком 7:0.