«Кременчук» розгромив «Білий Барс» - три шайби забили корінні кременчужани

23.10.2021, 16:43 Переглядів: 2 070

Вітаємо кременчуцьку команду з перемогою

Сьогодні, 23 жовтня, хокейний клуб «Кременчук» в рамках 13 туру Української хокейної ліги зустрівся з «Білим Барсом». Підопічні Олександра Савицького перемогли гостей з рахунком - 11:1.

Корінний кременчужанин Єгор Глухов закинув свою першу шайбу в чемпіонаті України - УХЛ! Захисник зробив рахунок 9:0 у матчі Кременчук - Білий Барс. До цього двома голами відзначився ще один вихованець кременчуцького хокею нападник Гліб Варава.

У матчі за кременчужан на заміну вийшов 19-річчний воротар Кирил Рижов. Він дебютував у чемпіонаті України - УХЛ. Останні 5 хвилин гри голкіпер провів насухо.

«Кременчук» - «Білий Барс» 11:1 (6:0, 3:0, 2:1)

Шайби: 1:0 - 1:48 Кошелев (Ворона, Гриценко), 2:0 - 2:55 Варава (Дубінін, Коробов), 3:0 - 5:31 Скуматов (Тимофєєв, Сібілевіч), 4:0 - 08: 47 Гриценко (Ворона, Кошелев), 5:0 - 15:26 Серанов (Савченко), 6:0 - 18:27 Созонов (Дубінін, Яковлєв), 7:0 - 22:33 Савченко (Гриценко), 8:0 - 29:13 Варава (Дубінін, Коробов), 9:0 - 31:11 Глухов (Толстушко, Кошелев), 10:0 - 40:16 Богачонок (Варава, Коробов), 11:0 - 44:18 Гриценко (Толстушко), 11:1 - 47:17 Брага.

«Кременчук»: Гордюшин (Рижов); Коробов - Дубінін - Варава, Богачонок - Яковлєв, Созонов - Савицький - Ворона, Горлушко - Хришпенц, Сібілевіч - Серанов - Кошелев, Забавін - Глухів, Скуматов - Гриценко - Савченко, Тимофєєв - Толстушко

«Білий Барс»: Полгороднік (Сушак - з 29:13); Грабовецький - Качан - Куцевич, Собко - Грицюк, Попережай - Удовиченко - Брага, Дахновський - Козловський, Койда - Андрющенко - Собченко, Лесников, Мащенко.

У першому періоді господарі впевнено розпочали гру, відкривши рахунок вже на 2 хвилині - шайбу закинув Антон Кошелев. Перевага команди подвоїв Гліб Варава, а Павло Скуматов виходом один на один зробив рахунок 3:0. До кінця стартового періоду кременчужани повністю нав'язали свою гру противнику, відправивши у ворота Василя Полгородніка ще три шайби - по голу на свій рахунок записали Тимур Гриценко, Єгор Серанов і Дмитро Созонов.

Другий період пройшов за сценарієм першого - «Кременчук» не зменшував обертів і продовжував насідати на ворота гостей, закинувши ще три шайби - голи на рахунку Івана Савченка, Гліба Варави і Єгора Глухова. Захисник Глухов (на фото) закинув свою першу шайбу в чемпіонаті України, а Варава зробив дубль. Вперше в історії у матчах УХЛ три голи на рахунку корінних кременчужан.

У третьому періоді Семен Богачонок закинув десяту шайбу в матчі, яка стала 50-ю для команди в шостому сезоні УХЛ. Одинадцятий гол забив Тимур Гриценко. «Білому Барсу» вдалося закинути гол престижу - автором шайби став Владислав Брага. На останніх хвилинах за кременчужан на заміну вийшов 19-річчний воротар Кирил Рижов, таким чином дебютувавши в чемпіонаті України - УХЛ. Матч завершився з рахунком 11:1.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- Вийшов хороший перший період, а потім впевнено довели гру до перемоги.

- Як налаштовували гравців в першій перерві після рахунку 6:0?

- Стартова двадцятихвилинка показала, що у команди гарний настрій. Надалі намагалися виключити глупі помилки, які іноді проходять у нас. Акцентували увагу команди на цьому. Хлопці молодці, настрій був хорошим увесь матч.

- Вихованець кременчуцького хокею Єгор Глухов закинув сьогодні свою дебютну шайбу в УХЛ, що скажете з цього приводу?

- Всі бачили, як раділа команда цьому голу, бо Єгор добре працює на тренуваннях та потихеньку додає.

- Ваші очікування від наступного домашнього матчу проти херсонського «Дніпра» (26 жовтня о 18:30)?

- Максимальні концентрація. Для нас немає слабких або сильних суперників - до всіх ми готуємося однаково. Тільки граючи на максимумі можна додавати та зростати.

Таким чином «містяни» на цей момент пропустили найменше шайб в чемпіонаті (22) та забили 51 гол (другий показник).

Наступну гру «Кременчук» знову зіграє вдома, 26 жовтня о 18:30, проти херсонського «Дніпра». Квитки вже в продажу

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко