«Кременчук» з обоймою у 26 хокеїстів цього тижня стартує у чемпіонаті

16.09.2021, 15:31 Переглядів: 1 763

Кременчуцька команда подала заявку, дізналася календар та провела передсезонний домашній турнір

Хокейна кременчуцька команда «Кременчук» перед стартом чемпіонату вдома провела турнір Kremenchuk Open Cup-2021. Змагання зібрали 6 команд: «Кременчук», «Сокіл» (Київ), «Білий Барс» (Біла Церква) та ХК «Маріуполь».

11 вересня за головний трофей передсезонного турніру Kremenchuk Open Cup-2021 зійшлися «Кременчук» та «Сокіл», які за два перший ігрових дня добули по дві перемоги з однаковим різницею закинутих і пропущених шайб, обігравши з однаковим рахунком «Маріуполь» 5:0 та «Білий Барс» 7:2.

«Кременчук» - «Сокіл» 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)

Шайби: 1:0 Нікулін (Коробов, меньш.), 20:39; 1:1 Єлисеєнко (Тихомиров, Павленко), 25:16; 1:2 Міхнов (Рубан, Хайруллов, 5х3), 27:51; 1:3 Міхнов (Рубан, Хайруллов, 5х3), 35:24; 1:4 Гончаренко (Тихомиров), 44:09; 2:4 Созонов (Нікулін, більш.), 53:49; 2:5 Тихомиров (порожні ворота), 59:57.

Кременчук: Філоненко (Боярчук), Яковлєв-Богачонок, Хришпенць - Григорян, Грицьких - Толстушко, Тимофєєв - Алексюк; Коробов - Скуматов - Денискін, Созонов - Коробов - Нікулін, Тютченко - Серанов - Басков, Кошелев - Гриценко - Сеник.

Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Логачов - Алексєєв, Хайруллов - Рибалко, Лєтов - Платонов, Сушков; Єлисеєнко - Смирнов - Міхнов, Рубан - Тихомиров - Павленко, Гончаренко - Панченко - Андрущенко, Коржилецький - Симчук - Давидов.

…Перший період команди очікувано почали досить акуратно, придивляючись один до одного. Саме тому за підсумком першого періоду на табло горіли нулі.

Однак, вболівальники не довго чекали закинуту шайбу - вже на першій хвилині другого періоду Сергій Нікулін в меншості прошив Артура Оганджанян, відкривши рахунок в матчі. «Сокіл», в свою чергу не став пасти задніх і фактично відразу зусиллями Антона Єлисеєнко зрівняв рахунок. А потім дублем відзначився Андрій Міхнов, якому двічі асистував Антон Рубан, вийшов вперед - 1:3 на табло. Зауважимо, що обидві шайби кияни закинули, коли у них була подвійна більшість.

На страті третьої двадцятихвилинки «Сокіл» збільшив відрив у рахунку до 4:1 - сольний прохід реалізував Денис Гончаренко. Однак, «Кременчук» не збирався віддавати перемогу київському опонентові і Дмитро Созонов скоротив відставання від «соколят». Кременчужани обрушили шквал атак на ворота суперника, проте зрівняти рахунок та перевести матч в овертайм у «містян» так і не вийшло. Шостий польовий гравець замість голкіпера не допоміг кременчужанам перевести поєдинок на свою користь. А ось «Сокіл» зумів скористатися порожніми воротами противника - Тихомиров поставив фінальну крапку в цьому матчі і приніс киянам перемогу на передсезонному турнірі.

У столичної команди стало 9 очок, кременчужани посіли з 6 балами друге місце, на третьому - "Маріуполь".

Найкращими гравцями змагань були визнані Андрущенко (Сокіл) та Денискін (Кременчук)

Календар УХЛ-2021/22: «Кременчук» зіграє 19 вересня з «Краматорськом»

Українська хокейна ліга завершила роботу над календарем матчів чемпіонату УХЛ сезону 2021/22. У своєї першої зустрічі «Кременчук» зіграє 19 вересня у гостях з «Краматорськом». Початок гри о 14:00.

Як повідомлялося раніше, регулярний сезон розпочнеться 17 вересня матчем між фіналістами минулого сезону - «Донбасом» і «Соколом». Цей поєдинок відбудеться на льодовій арені в Краматорську.

Регулярний чемпіонат буде складатися з 168 матчів. Таким чином, кожна команда проведе по 42 матчі (21 - вдома, 21 - на виїзді). Перший етап чемпіонату триватиме до 22 лютого.

Як і в минулому сезоні відбудеться три стадії плей-оф: 1/4 фіналу буде зіграна до двох перемог однієї з команд, а 1/2 і фінал - до чотирьох перемог. Як і раніше, команда, що зайняла перше місце за підсумками регулярного чемпіонату, потрапить відразу в півфінальну серію, а в 1/4 фіналу зустрінуться команди, що зайняли з 2-го по 7-е місця.