«Кремінь» «на щиті» повертається з Краматорська

31.07.2021, 19:24 Переглядів: 1 899

Дубль на рахунку ексгравця «Кременя» Зубкова

Сьогодні, 31 липня, футбольний клуб «Кремінь» у Краматоську поступився супернику з рахунком 2:0. Дубль оформив Руслан Зубков.

«Краматорськ» - «Кремінь» - 2:0

Голи: Зубков 38, 62
Попередження: Похитайло (40), Сухаров (45), Дорошенко (68), Коробка (69), Зубков (90+3 ) - Пилипенко (69)
«Краматорськ»: Поспєлов, Прокопчук, Вітенчук, Зубков, Даудов (Дорошенко 55), Єрмоленко, Підручний, Мягков, Сухаров, Похитайло (Трояновський 61), Коробка (Ндукве 84). Запасні: Якубенко, Агапов, Козлов, Сафонов, Гунічев, Куканов, Шушко, Геловані.
Головний тренер: Олексій Городов
«Кремінь»: Старченко, Бєлоусов, Курелєх, Д.Сидоренко, Пилипенко, Бичков (Галоян 79), Панчишин, В.Сидоренко (Молько 90), Авер’янов, Мурашов (Білоус 73), Галата. Запасні: Мирний, Головко, Навроцький, Алізаде. Головний тренер: Ігор Столовицький

На стартових хвилинах матчу жодній з команд не вдалося заволодіти явною перевагою: футболісти Краматорська більше володіли м’ячем, але і гравці Кременя намагалися активно грати в атаці. Господарі традиційно зробили ставку на стандартні положення і навіси в чужу штрафну, а ось гості намагалися комбінувати на чужій половині і грали більш позиційно. У Краматорська знову був активний Даудов, який двічі невдало пробивав по воротах на початку гри.

А на 24-й хвилині матчу стався перший небезпечний епізод і створили його гості: Панчишин протягнув м’яч в центрі поля і віддав на Мурашова, який добре обробив круглого і пробив здалеку з перспективної позиції, але зовсім трохи не влучив у кут воріт. Краматорськ відповів моментом від Єрмоленка: нападник господарів отримав м’яч від Даудова в чужій штрафній, але не зумів як слід влучити по сфері. Ще через кілька хвилин непогано пробивав головою Даудов – точно в руки Старченку.

І все ж першими рахунок в матчі відкрили футболісти Краматорська і допоміг їм у цьому черговий кутовий: після розіграшу стандарту м’яч відскочив до Даудова, який зважився на хитрий удар – Старченко, здавалося, зловив м’яч, але тут же випустив його, після чого капітан господарів Зубков розстріляв ворота – 1:0. Очевидна помилка голкіпера гостей дозволила Краматорську вийти вперед.

Після перерви характер гри не змінився, господарі більше володіли м’ячем і ініціативою, а спроби гостей створити гостроту біля чужих володінь не несли особливої ​​загрози воротам Поспєлова. Можна хіба що згадати удар Авер’янова, який пройшов повз ворота. Краматорськ відповів небезпечним ударом від Коробки зі штрафного, але після рикошету від захисника м’яч полетів на кутовий. І цей стандарт приніс друге взяття воріт у матчі! Вийшовший на заміну Трояновський подав з кута поля точно на голову Зубкова, який пробив в кут воріт Старченка та оформив дубль – 2:0.

Після другого голу інтрига в поєдинку, по суті, померла. Краматорськ грав за рахунком і не давав суперникові жодного шансу навіть на гол престижу в цій зустрічі. Тренерський штаб Кременя намагався змінити гру команди замінами, але і після змін у складі гості ніяк не могли пройти оборонні редути господарів. Крім того, ближче до кінця гри обидві команди пристойно втомилися на тлі спекотної погоди (арбітр двічі відправляв гравців на водопій) і в таких умовах показувати якісний футбол дійсно непросто.

На жаль, Кремінь програв й не зміг порадувати головного тренера Ігоря Столовицького, який провів 60-й тренерський матч у Першій лізі. Для голкіпера Дениса Старченка цей матч також став ювілейним - Денис пропустив 50 м'яч у Першій лізі (другий гол від Руслана Зубкова).