На Полтавщині завершився весняний призов: стало відомо на скільки він виконаний

12.07.2021, 17:17 Переглядів: 1 664

 

Призов виконаний як за кількісними так і за якісними показниками

План відправок молодого поповнення у війська протягом призовної кампанії у квітні-червні територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки Полтавської області виконано на 100%, як за кількісними, так і за якісними показниками. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

- На Полтавщині завершився весняний призов на строкову військову службу до Збройних сил та інших військових формувань. Він тривав із 1 квітня до 30 червня. До лав Збройних сил України та інших військових формувань направили 544 людини. Зокрема до Збройних сил України – 269, Національної гвардії України – 163, Державної прикордонної служби – 90, Державної спеціальної служби транспорту – 22, – сказав Євген Греков. – Усіх призовників до відправки на обласний збірний пункт тестували на COVID-19 шляхом імуноферментного аналізу (ІФА).

Під час перебування на обласному збірному пункті призовників забезпечили харчуванням, проїзними документами (на шляху від збірного пункту до місця проходження служби). 

Нині територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавської області розпочали широкомасштабну підготовку до проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2021 року.

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх