18 дірок: ремонтні роботи на вулиці Леонова у Кременчуці оцінили в 30 мільйонів гривень

12.07.2021, 17:43 Переглядів: 2 540 Коментарів: 1

 

Такою є попередня оцінка «Кременчукводоканалу»; основні роботи навіть не дорога, а заміна каналізаційного колектору

Ремонтні роботи на вулиці Леонова, де каналізаційний колектор просів у 18 місцях, КП «Кременчукводоканал» попередньо оцінив у 30 мільйонів гривень. Про це розповів «Телеграфу» віцемер з комунальних питань Іван Москалик. Остаточно сума стане відомо після того, як зроблять проєкт.

Потрібна заміна каналізаційного колектору діаметром 500 мм і довжиною півтора кілометра. Адже саме ця стара труба стала причиною руйнування дороги – і вона просідає в нових місцях. За словами Івана Москалика, наразі у технології заміни колекторів методом горизонтального буріння: можна не проводити заміну труби відкритим способом. Нова труба заглиблюється горизонтально – і одночасно витісняється стара труба. Питання лише в тому, де взяти гроші на роботи. У міському бюджеті їх немає. На минулій сесії облради поділили понад 600 мільйонів перевиконання обласного бюджету – Кременчуку не дісталося нічого, хоча просили, у тому числі, на злощасний колектор.

На місці нових «дірок» на Леонова стоять огороджувальні конструкції. КП «Кремечукводоканал» час від часу відкачує стоки із провалів. Водіям слід бути обережними.

Коментарі: 1

648
13 июля 2021 14:01

Нужно больше золота (с)


1 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх