Дізнатися про очікувану тривалість життя зможе кожен: спеціальний калькулятор

17.06.2021, 15:29 Переглядів: 2 674 Коментарів: 3

 

Розрахунки проводяться на основі демографічних та статистичних даних

Днями Центр громадського здоров’я презентував Калькулятор очікуваної тривалості життя. Цікавий та сучасний інструмент покаже, наскільки здоровий спосіб життя здатен вплинути на довголіття людини.

Очікувана тривалість життя – це показник, якій формується на основі демографічних знань. Зазвичай такі дані по більшості країн публікує ООН у «Демографічному щорічнику». Важливим показником є саме тривалість здорового життя, без втрати працездатності.

Варто пам’ятати, що кожна людина здатна вплинути на тривалість та якість власного життя – і тут Калькулятор стане в нагоді! Він дасть зрозуміти, на скільки важливо дотримуватися дієти, підтримувати високий рівень фізичної активності, позбутися шкідливих звичок.

Скористатися інструментом можна за посиланням.

 

  

Коментарі: 3

46
18 июня 2021 10:53

А по гороскопы где?


2 1
549
1
18 июня 2021 13:50

як , ще потужніше  наберуть оберти Єристовський, Біланівський ГЗКи, що входять до залізорудної корпорації пана жеваги, то тривалість життя людей на Полтавщині  буде мізерною. Вимирати будемо, як мамонти.....


3 3
1 074
18 июня 2021 14:32

Цитата: Туся
наберуть оберти Єристовський, Біланівський
а вони хоч до чого по області?мені просто цікаво, де ви черпаєте інфу про потужну шкідлівість копелен? З передвиборчіх загравань з нарідом на темі мостів, доріг, та здоров'я? Хоч якесь джерело , чи наукову роботу вкажіть, де почитати про шкідлівість розробки залізної руди.


1 4
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх