«Кремінь-АТО» перемагає «Слобожанщину» й входить у трійку кращих команд групи

28.04.2021, 07:36 Переглядів: 2 293

Кременчуцька команда впевнено крокує як у чемпіонаті, так і в кубку

Цими вихідними, 25 квітня, футбольна команда «Кремінь-АТО» на виїзді перемогла «Слобожанщину» (Харків). Наші хлопці перемогли суперника з рахунком 2:0.

На перерву футболісти йшли з рахунком 0:0, але у другому таймі взяли гру під свій контроль. «Кремінь-АТО» провів багато комбінацій, а після кутового відкрив рахунок. З подачі Сергія Козубенка забив Іван Коробко. Вдруге ворота «Слобожанщини» вразив Руслан Чернишов, він зіграв якісно у штрафній випередивши воротаря господаря.

У підсумку кращим гравцем матчу став Антон Клімович. Після двох ігор «Кремінь-АТО» посідає третє місце в турнірній таблиці (поступаючись лідеру лише за різницею забитих та пропущених).

9 18 2 0 0 2 0:14 0

Наступний матч «Кремінь-АТО» зіграє вдома. На стадіоні «Кремінь-Арена» кременчужани приймуть «Дніпро-АТО» (Гвардійське) в рамках Кубку Захисників України. Гра відбудеться 8 або 9 травня.