«Кремінь» поступається «Гірник-Спорту»

5.03.2021, 17:03 Переглядів: 3 461

Наступний матч кременчужани зіграють на виїзді

Сьогодні, 5 березня, футбольна команда «Кремінь» прийняла на своєму полі сусідів з Горішніх Плавнів. У першому таймі Павло Мягков сфолив на гравці суперника й арбітр вказав на 11-метровий. Й на 28 хв «гірники» вийшли вперед. На початку другого тайму новачок гостей збільшив перевагу - 0:2. Кременчужани наприкінці матчу змогли забити гол престижу, автором голу у «Кременя» став бразильський легіонер Луїз Фернандо.

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» - 1:2

Голи: Чередніченко (28 пенальті), ГНП 47 - Луїз Фернандо 82

«Кремінь»: Данкович (Олійник), Бєлоусов, Головко, Антоніо, Мягков (Мілєсін), Демченко, Дудка (Семенов), Івахно (Білоус, Молько), Хоцяновський, Бичков (Галата), Мурашов (ГНП, Кучеренко)

«Гірник-Спорт» 1 тайм: Жмурко, ГНП, Чуєв, Тимошенко, Кравченко, Краєв, Романов, Дедух, Чередниченко, Сьомка, Литовченко

«Гірник-Спорт» 2 тайм: Клімов, ГНП, Черниш, Литвяк, Дмитрук, Чепелюк, Богомаз, Твердохліб, ГНП, Якубов, ГНП

Головний тренер «Кременя» Олексій Годін після гри з «гірниками» зауважив:
?
- Якщо гру розкласти по таймах, то у першому таймі грали хвилин 20, далі гра розладилася, не було контролю м’яча і якісь незрозумілі дії деяких футболістів. У другому таймі зробили заміни й підкорегували гру. Після перерви більш цілісно зіграли. Забили м’яч – це плюс, адже гра в атаці наша проблема. Якщо брати загалом, то у нас проблеми з нападником.
?
Другий тайм сподобався більше ніж перший. Було більше конструктивну та дій. Також зменшили брак. Через це футбол стало дивитися цікавіше.
?
Головний тренер зауважив, що до клубу надходять пропозиції щодо нападника, але їх рівень не відповідає тим вимогам, які потрібні «Кременю». Найближчим часом у розташування команди на перегляд приїде нападник, якого переглянуть у контрольних матчах.

8 березня «Кремінь» прийме «Олімпію» Савинці. Матч розпочнеться о 13.00 на стадіоні «Кремінь-Арена». А вже 11 березня о 15.00 кременчуцька команда вирушить до Черкас де зіграє з місцевим «Дніпром».

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко