Керівник управління спорту Олександр Мазур написав заяву на звільнення

1.02.2021, 13:53 Переглядів: 3 131

 Сам Мазур звільнення не коментує

Як стало відомо Телеграфу з власних джерел, керівник управління спорту Олександр Мазур написав заяву на звільнення. В.о. керівника Управління спорту став Олег Медведенко, який був директором ДЮСШ №1.


Олександр Мазур ситуацію не коментує. Проте сьогодні, 1 лютого, під час засідання суду про скасування наказу про звільнення екс-директора КДЮСШ №2 Віктора Кобзистого, Олександр Мазур зазначив що звільнився за власним бажанням. Відповідне розпорядження підписав міський голова Кременчука Віталій Малецький (станом на 22 годину 1 лютого розпорядження не опубліковане на офіційному сайті мерії Кременчука).


Тепер Олександр Мазур буде очолювати КДЮСШ №1, а на ваканту посаду тимчасово виконуючим обов’язки керівника управління призначено Олега Медведенка. 


 

Відкриття змагань з пляжного футболу 2002 рік


Олександр Мазур в Управлінні спорту працює понад 20 років (з 1997 року).


 


37-річний Олег Медведенко вихованець КДЮСШ №1, де займався легкою атлетикою під керівництвом Вікторії Козлової. До вересня 2019 року керував міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», а з вересня став директором КДЮСШ №1. Того ж 2019 року брав участь на виборах до Верховної Ради України від «Опозиційного блоку». 


Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх