Другий день поспіль добовий приріст хворих на коронавірус наближається до позначки у 10 тисяч, тож у МОЗ замислились про введення жорсткіших обмежень. Очільник МОЗ Максим Степанов не виключає введення у державі карантину вихідного дня. Про це міністр сказав в ефірі «Сніданку з 1+1».

– Я не виключаю, що запропонуємо карантин «вихідного дня» – коли більш суворі обмеження будуть діяти у вихідні. Ми це робимо, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби, – наголосив він. – Це означає, що закриють велику кількість магазинів, кафе і ресторани можуть працювати лише «на виніс».

Зате міністр запевнив, що введення комендантської години Україні не загрожує. Для того, аби запровадити таке обмеження, у державі слід ввести надзвичайний стан.

Відео: Сніданок з 1+1

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber