Активісти заявили, що Кременчуцька прокуратура бездіє у боротьбі з «фіолетовою» сіткою

17.10.2020, 12:01 Переглядів: 4 395 Коментарів: 2

 

Сюжет про це вийшов на телеканалі Інтер

На телеканалі Інтер вийшов сюжет, у якому громадські діячі Кременчука заявляють, що Кременчуцька місцева прокуратура бездіє у боротьбі з «фіолетовою» сіткою теперішньої влади.


У відеоматеріалі йдеться про те, що активісти повідомили до правоохоронних органів про схему підкупу виборців, у якій задіяні щонайменше 14 тисяч людей, на основі чого відкрили кримінальне провадження. Але для того, аби справа потрапила до суду, потрібне погодження прокуратури, а вона його не надає.


Активісти разом з журналістами намагаються з'ясувати у головного прокурора Кременчука, чому справу не передають до суду, проте той відмовився розмовляти, посилаючись на карантинний режим.


Автор: Катерина Турубара Джерело відео: Інтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 2

601
19 жовтня 2020 14:27

Активісти від опозиційних (не москальських)партій,агов!Я маю на увазі Європейську солідарність,Голос,БЮТ і інші проєвропейські партії.Закликайте нас до активних дій,назначайте мітинги-не жуйте соплі.Бо знову "схаваєте"підлість і обман,а потім будете дивуватись,хто ж проголосував за ту гидоту!Тільки не бют від головачахолода,бо "сітка" під їх "кришею".


3 3
360
19 жовтня 2020 18:57

Сумно, що людина, яка вважає себе мером, перемогла прокуратуру. Після цих виборів він на себе імператорську корону надіне. 


1 0

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020:

25 жовтня 2020 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Особливості місцевих виборів-2020:

У ЦВК виділили чотири особливості виборів, які відбудуться 25 жовтня:

  • вибори будуть організовуватися на новій територіальній основі;
  • у рік проведення чергових місцевих виборів відбудуться перші місцеві вибори до тергромад, які призначаються і проводяться разом із черговими;
  • вибори депутатів місцевих рад будуть організовуватися і проводитися за новими виборчими системами;
  • місцеві вибори передбачають дотримання гендерної квоти – серед кожних п'яти кандидатів у списку має бути щонайменше дві жінки. Без дотримання квот можуть відмовити кандидатам усього списку.

Зокрема місцеві вибори будуть проводитись за двома системами: партійна пропорційна система та відкриті виборчі списки для міст із населенням від 90 тис., мажоритарна - для решти.

Система відкритих списків дозволить виборцям голосувати не лише за партію, а й за конкретного кандидата, якого вони хочу бачити при владі. Тобто спочатку виборець має проголосувати за партію, а потім – за окремого кандидата від цієї партії.Свіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх