Головко vs Сачко: «Кремінь» у меншості в гольовій перестрілці переміг «Волинь»

5.09.2020, 19:52 Переглядів: 4 006

Кременчуцькі футболісти стартували в чемпіонаті Першої ліги

Сьогодні, 5 вересня, футболісти «Кременя» розпочали сезон 2020-2021 грою у Луцьку. Підопічні Олександра Головка у гольовій перестрілці перемогли  «Волинь» з рахунком – 3:2.

Для наставників «Кременя» та «Волині» цей матч став дебютним у ПФЛ. На відміну від Василя Сачка – Олександр Головко разом з «Кременем» здобули вже першу перемогу в кубковому протистоянні з «Перемогою».

Перед самою грою «Кремінь» дозаявив місцевого вихованця Дениса Галату, який гратиме на правах оренди, воротаря Романа Данковича та Сергія Чеботаєва.

Матч у Луцьку відбувся без вболівальників, проте ті, хто спостерігав гру за екранами моніторів змогли побачити й боротьбу, вилучення, пенальті та голи на будь-який смак.

«Волинь» - «Кремінь» - 2:3

Голи: Бондаренко 56 (пенальті), Протасов 86  – Бородай 11, Бичков 40, Сорокін 82

Вилучення: Євдокимов 70 – Бородай 88, Білоус 90+5

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Приндета, Цюпа, Шаповал, Тетеренко, Євдокимов, Кизилатеш, Протасов, Ляшенко, Бондаренко. Запасні: Леванідов, Хомченко, Рябов, Войтіховський, Сасовський, Богомаз, Янчук. Головний тренер: Василь Сачко

«Кремінь»: Олійник, Головко, Курелєх, Мягков, Чеботаєв, Мурашов, Зубков, Бородай, Бичков, Геловані, Куліш. Запасні: Данкович, Молько, Білоус, Брюхов, Галата, Кривенко, Кучеренко, Островський, Сорокін. Головний тренер: Олександр Головко

Головний арбітр: Павло Дубровець (Житомир), арбітри: Ростислав Якимик (Львів), Юрій Суряк (Львів), 4-й арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк), спостерігач арбітражу: Ігор Овчар (Івано-Франківськ)

На 10 хвилині гості вийшли вперед: після навісу з кутового Білоуса, який змінив травмованого Мурашова, а Бородай ударом головою відкрив рахунок у матчі. «Волинь» намагалася відігратися, але отримала гол у роздягальню. Пройшла довга передача за спину захисникам «Волині», та Бичков перекинув м’яч через Неділька - 0:2.

На початку другого тайму волиняни змогли відквитати один м’яч. Після навісу в штрафний «Кременя» Бородай потягнув за футболку Приндету, і Бондаренко відмінно пробив з «точки». За 20 хвилин до фінального свистка «Волинь» залишилася в меншості. І на 83 хвилині «Кремінь» практично закрив питання про переможця, забивши третій м’яч. Білоус прокинув на хід Сорокіну, той пройшов трьох суперників і пробив повз Неділька - 1:3. Але «Волинь» не здавалася. Через пару хвилин Сімінін вкинув аут на Протасова, той змістився в центр, хитнув захисника і потужно пробив з лівої в ближній - 2:3. А через дві хвилини склади зрівнялися - «Кремінь» через другу жовту покинув Бородай, а у додатковий час поле покинув і герой туру Сергій Білоус.

«Колектив різношерстий й зараз створюється»

Післяматчеві коментарі наставників "Кременя" та "Волині".

Головний тренер "Кременя" Олександр Головко:

Головний тренер "Волині" Василь Сачко:

Автор третього голу "Кременя" в ворота "Волині" Станіслав Сорокін прокоментував матч:

- Важка гра, не хочеться коментувати суддівство, але були в рівних умовах. Добре, що почали з перемоги, це добре для команди, емоційний фон підніметься, адже завжди приємно перемагати, особливо в таких іграх. На що робили ставку в матчі? Не буду розкривати всіх карт:)

Дуже хотів забити. Виходив на заміну з ціллю допомогти команді, радий, що вдалося відзначитися.

MAN OF THE MATCH "Волинь" - "Кремінь" за версією сайту Спортарена став Сергій Білоус.

Півзахисник почав матч в запасі, але в підсумку вже на початку першого тайму з’явився в складі замість травмованого Мурашова і зробив гру, віддавши дві гольові. Спочатку ідеально навісив на п’ятачок з кутового, а незабаром забезпечив своєчасної передачею партнера у випадку з третім голом.

- Гра була напруженою, позначився далекий виїзд та те, що це перша гра в чемпіонаті. Вилучення в команді суперників зіграло свою роль, оскільки ми буквально за 10 хвилин забили третій гол.

- Сергію, на твою думку, чи була для нас перевагою кубкова гра «Перемогою»?

-На кубок ми вийшли не повноцінною ще командою, були травмовані та люди, яких ще не встигли заявити, але ми постарались досягти результату. Ми ще в процесі побудови гри, оскільки до чемпіонату було обмаль часу на підготовку.

Три поєдинки першого туру («Агробізнес» - «Полісся», «Гірник-Спорт» - «Прикарпаття», «Оболонь» - «Верес») перенесені через спалах коронавірусної інфекції в лавах одного з суперників.

1 "Кремінь" 1 1 0 0 3-2 3
2 "Альянс" 1 1 0 0 3-2 3
3 "Чорноморець" 1 1 0 0 2-1 3
4 "Миколаїв" 1 1 0 0 2-1 3
5 "Металіст 1925" 1 0 1 0 1-1 1
6 "Нива" Т 1 0 1 0 1-1 1
7 "Верес" 0 0 0 0 0-0 0
8 "Полісся" 0 0 0 0 0-0 0