«Кремінь» програє на виїзді лідеру та готується до історичного матчу

3.08.2020, 19:03 Переглядів: 3 982

Кременчужани програли на виїзді петрівцям

Сьогодні, 3 серпня, футболісти «Кременя» програли одному з лідерів чемпіонату «Інгульцю» з рахунком – 0:3. У ворота кременчужан забив Щедрий та дубль  на рахунку Мкомола.

В «Інгульця» матч пропустили Євген Запорожець, Олександр Козак та один з кращих бомбардирів Першої ліги Ніка Сітчінава. «Кременю» не змогли допомогти Дмитро Сула та Артем Козлов.

«Інгулець» - «Кремінь» - 3:0 (1:0)

Голи: Мкомола 8, 59, Щедрий 50

«Інгулець»: Шуст, Фатєєв, Павлов, Ковальов (Семенко 83), Квасний, Лупашко (Ігнатьєв 73), Загальский, Коробка (Сениця 85), Коваленко (Плохотнюк 64), Щедрий (Синьогуб 81), Мкомола. Запасні: Льопка, Мішуренко, Бартуловіч, Кучеренко, Балан, Зеленський, Ігнатьєв, Синєгуб. Головний тренер:  Сергій Лавриненко

«Кремінь»: Олійник, Черниш, Бичков, Курелєх (Янаков 29), Дмитрієв, Клюс, Бафталовський, Білоус, Пилипенко (Марчук, 80), Мурашов (Фхакадзе, 80), Кривенко. Запасні: Фастов, Головко, Моцик. Головний тренер: Сергій Свистун

Попередження: Квасний (30), Фатєєв (62) - Пилипенко (67)

Головний арбітр - Омельченко О.В. (Слов'янськ), асистенти арбітра - Матяш В.В. (Донецьк), Чертоляс М.В. (Херсон), четвертий арбітр - Пилипенко Я.М. (Кропивницький), спостерігач арбітражу - Коваленко Г.Б. (Київ).

«Кремінь» на гру з «Інгульцем» приберіг ряд гравців (Олександр Головко, в якого три жовті картки) та ще матч пропустили через дискваліфікацію Артем Козлов і Дмитро Сула та мікротравми (Вадим Лобода). У господарів через дискваліфікацію не зіграв грузинський форвард Ніка Січінава, Козак та Запорожець. Обидва тренери на цю гру дали шанс зіграти гравцям, які мали недостатньо ігрової практики у відновленому чемпіонаті.

До речі, в обійму «Інгульця» повернувся Владислав Ігнатьєв, який майже рік пропустив через травму. Саме в матчі з «Кременем» півзахисник отримав травму й був змушений покидати стадіон у кареті «швидкої» й тепер повернувся на поле вийшов на заміну у грі проти «Кременя».

«Інгулець» вже на початку гри продемонстрував перевагу й на 8 хвилині матчу повів у рахунку. Перший удар від Володимира Коробки голкіпер Андрій Олійник зміг парирувати, але на добиванні зіграв Оскар Мкомола. Господарі не збавляли обертів: відзначитися могли Загальський, Павлов та Коваленко, але надійно зіграв воротар «Кременя».

Гості ж до перерви мали кілька моментів у виконанні Віктора Пилипенка та Євгена Мурашова.

На жаль, до перерви тренерському штабу «Кременя» довелося провести змушену заміну - травму отримав Владислав Курелєх. У підкаті суперник шипами втрапив у коліно нашого захисника.

У другому таймі Щедрий закотив другий м'яч у ворота кременчужан, точно пробив у дальній кут воріт - 2:0. А вже на 59 хв Мкомола оформив дубль: після скидки Фатєєва Оскар пробив голкіпера.

«Кремінь» не опускав рук й «відгризався» до останнього. Активно біля воріт суперника проявили себе Євген Мурашов та Сергій Білоус. На жаль, забити гол престижу кременчужанам цього дня не вдалося. Таким чином «Кремінь» не зміг зупинити переможний шлях «Інгульця», який після рестарту чемпіонату не програв жодної гри.