Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 30.11.2020 10:00
Підтверджені:
Україна732625
Кременчук3010
Хворі:
Україна375149
Кременчук1351
Одужало:
Україна345149
Кременчук1577
Померло:
Україна12327
Кременчук82

«Антикоронавірусний батальйон» перевірив маршрутки, які курсують з Кременчука

15.07.2020, 12:02 Переглядів: 4 586 Коментарів: 1

 

Перевірка відбулася у Кременчуці та Горішніх Плавнях

Вчора, 14 липня, «антикоронавірусний батальйон» здійснив чергову перевірку пасажирського транспорту Кременчуцького району на предмет дотримання протиепідемічних заходів. Перевірку здійснювали: Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно з представниками Кременчуцької райдержадміністрації, Управління патрульної поліції у Полтавській області та Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області. 


Транспорт перевірили на дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19) у Кременчуцькому районі.


Перевірка відбулася у Кременчуці та Горішніх Плавня.


 


Особливу увагу робоча група приділяє дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

  • наявність та перевезення пасажирів в распіраторах або захисних масках;
  • наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;
  • наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;
  • наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19);
  • перевезення пасажирів в межах місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб, якщо інше не встановлено правилами карантину.

 


Крім того, активно проводилася перевірка дотримання договірних умов, технічного стану транспортних засобів та їх комплектності, зокрема наявності аптечок і повірених вогнегасників. По факту перевірки працівниками поліції складені відповідні акти.

компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 1

375
15 июля 2020 14:14

А почему полиция смотрит на колеса и в багажное отделение?Какое это имеет отношение к короновирусному батальону?


17 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх