Видалення капітана та втрачена перемога «Кременя» у меншості

11.07.2020, 18:53 Переглядів: 3 803

Команда Прикарпаття вперше за 8 місяців відсвятувала перемогу, а кременчужани на матч з Миколаєвом залишаться без Олійника

Футболісти «Кременя» у меншості поступаються «Прикарпаттю» з рахунком – 2:1.Команда Прикарпаття вперше за 8 місяців відсвятувала перемогу, а кременчужани на матч з Миколаєвом залишаться без Олійника.

«Прикарпаття» - «Кремінь» - 2:1

Голи: Семотюк 63, Барчук 82 – Сула 20 (н/п), Сула 22

«Прикарпаття»: Вульчин, Борисевич, Пастух (Бочкур, 46), Француз, Сікач (Шпирка, 46), Воробчак, Семотюк, Вацеба (Геник, 76), Сондей (Кузьмин, 35), Дитко (Цюцюра, 46), Барчук. Запасні: Новак, Василів, Дербах, Януш, Павлюк, Хома. Головний тренер: Володимир Ковалюк
«Кремінь»: Олійник, Бичков, Курелєх, Головко, Дмитрієв (Черниш, 84), Литвяк, Моцик (Фхакадзе, 46), Лобода (Закорський, 54), Мурашов (Кривенко, 70), Козлов (Білоус, 46), Сула. Запасні: Пилипенко, Янаков. Головний тренер: Сергій Свистун

Попередження: Вульчин (19), Бочкур (48), Борисевич (66) - Литвяк (13), Кривенко (81).
Вилучення: Олійник (50, удар суперника)

Арбітр - Євген Цибулько (Черкаська обл.)

Асистенти арбітра - Євген Гашков (Чернівці),

Михайло Юхименко (Луцьк)

Четвертий арбітр - Іван Салаш (Калуш)

Спостерігач арбітражу УАФ - Микола Даневич (Київ)

З турнірної точки зору матч важливий для обох команд й вважався грою за 6 очок. «Кремінь» перед грою дозаявив 22-річного півзахисника Джаба Фхакадзе, але залишився без Анатолія Клюса, який у попередньому матчі отримав травму. У «Прикарпаття» через дискваліфікацію не міг допомогти півзахисник Тарас Бойко.

На початку гри господарі зупиняючи контратаку «Кременя» збили форварда. Арбітр призначив «точку», але Дмитро Сула пробив повз ворота. За хвилину Дмитро реабілітувався: Сула отримав передачу з правого флангу від Лободи, і той же Сула й у падінні головою переправив м'яч повз голкіпера - 0:1.

«Кремінь» контролював гру до 51 хвилини. Після подачі кутового «Кремінь» вибив м'яч зі своєї штрафної, але свисток арбітра й голкіпер Андрій Олійник побачив пряму червону картку. На відеоповторі важко було розібрати, що відбулося в той момент. Капітан кременчужан вже після матчу розказав, що відчув поштовх у спину й повернувшись ненароком зробив крок на гравця. У воротах Олійника замінив Владислав Закорський, а команда залишилася у меншості.

Господарі одразу активізувалися. Семотюк отримав передачу від Вацеби й з лінії штрафного майданчика пробив у дальній кут - 1:1. Цюцюра за хвилину міг збільшити перевагу, але Владислав Закорськийй зреагував на удар. Під завісу матчу «Прикарпаття» поставило остаточну крапку в матчі.

Спочатку після удару Цюцюри з порожніх воріт м'яч виніс захисник «Кременя» Курелєх, але другим темпом після навісу Кузьмина Барчук переправив м'яч у ворота - 2:1. За 7 турів до завершення чемпіонату «Кремінь» залишається на 13 сходинці турнірної таблиці.

Після гри голкіпер кременчужан Андрій Олійник прокоментував момент із вилученням на початку другого тайму.

"Віддали перемогу команді, яка не створила моментів": коментарі Артема Козлова, Влада Закорського та Дмитра Сули