Лікування онкохворих у Кременчуці не припиняється, деякі призначення лише відтерміновуються

7.04.2020, 15:05 Переглядів: 1 918

На даний час у онкодиспансері кількість проведення хіміотерапій значно знизилася, якщо раніше курси хіміотерапії проходили 40-50 пацієнтів, то наразі таких лише 4-5

Питання щодо можливості проїзду людей, що мають хронічні захворювання до лікувальних закладів  розглядали сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. За словами начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, минулого тижня питання щодо того, як бути онкохворим, які мають пройти перший або черговий курс хіміотерапії, відпрацьоване з головним лікарем онкодиспансеру та Центрами первинної медико-санітарної допомоги.Максим Середа зазначив, що на даний час у онкодиспансері кількість проведення хіміотерапій значно знизилася, якщо раніше курси хіміотерапії проходили 40-50 пацієнтів, то наразі таких лише 4-5.


- Там, де згідно з  клінічними показниками  його можна відтермінувати,  онкологи призначатимуть це лікування  після завершення карантину. У випадках, коли такої можливості немає,   хіміотерапію будуть проводити. Для тих пацієнтів, у яких немає можливості доїхати до лікарні власним транспортом, або за допомогою родичів, буде виділятися транспорт центрів  первинної медико-санітарної допомоги, - говорить головний медик міста.

Підтримай Кременчуцький ТелеграфЪ

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 21 від 26 травня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх